Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na ez lehet hogy nagy baromság...

Na ez lehet hogy nagy baromság de észre vettem hogy eggyes bandákba az a idol aki nem Koreai az a legkedveltebb. Csak én érzem így?

Figyelt kérdés
Mint például Lisa ő thai, vagy Tzuyu a twice-ból ő meg tajvani, Yuqi a (g)-idle-ből meg kínai

2021. aug. 2. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Nem, de azt észrevettem, hogy egyes szavak, mint például a koreai leírása neked gondot jelentenek, és a ragozás is.

Lehet, csak te érzed úgy.

2021. aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
92%

Szerintem csak pont jó bandákat említettél meg, de akkor itt van pár ellen példa

Seventeen: legnépszerűbb Mingyu, koreai

Aespa: legnépszerűbb Karina, koreai

NCT: legnépszerűbb Taeyong, koreai

Valahol a korai legnépszerűbb tag valahol, pedig más nemzetiségű

2021. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem a tag nemzetisége fogja ezt meghatárolni, hanem hogy a rajongók többsége melyik tagot szereti.
2021. aug. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem ennek nincs alapja, amximum annyi, hogy ő valahogy kitűnik a többi közül. De pl BTS - Jungkook koreai, ITZY - Ryujin is koreai és még sok sok ellen példa van. Mondjuk úgy nehéz is hogy nincs benne olyan, a,i nem koreai. De szerintem legalább annyi ellenpéfdát tudnék mondani amennyit mellette. És azért országonként is nagyban különbözik, hogy hol ki népszerű. De egyébként szerintem az lehet az oka, hogy sokszor a külföldiek a népszerűbbek, mert az ő helyükbe önként beleképzelik magukat a rajongók. Ha ő lehet tag akkor én miért ne? Persze szerintem ez tudat alatti és sztem ez lehet egy magyarázat. Amúgy meg sok együttesnél nagyon nehéz egyértelműen megmondani, hogy ki a legnépszerűbb. Pl ott a Twice. Országonként más és más a kedvenc. Náluk inkább azt tudnám mondani, hogy ki az aki nem szokott nagy kedvenc lenni, de túl sok az aki viszont igen.
2021. aug. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

# A Twice-ból ennyire nyilvánvalóan nem mondanám, hogy Tzuyu a kedvenc. Mert valahol Sana, valahol Nayeon és így tovább. És egyre inkább Sana veszi át ezt a szerepet. És nem azért mert ő sem koreai, hanem japán. Leginkább azért, mert ameltett, hogy szép, még vicces és szórakoztató is. A Blackpink esetében lehet, hogy Lisa talán a legnépszerűbb, bár sokan szeretik Jennie-t is aki viszont koreai. Nem nagy a különbség a népszerűségük közt.

Yuqi meg kínai, és azért nézzük meg, hogy mekkora lakosságú Kina. Valószínűleg elég sokat számít, hogy a kínaiak jórészének valószínűleg ő a kedvence. A másik, hogy azért megintcsak az egyik legszórakoztatóbb karakter Yuqi a (G)I-dle-ből. És ez nem azért van mert ő kínai.

Szerintem ez csak véletlen egybeesés.

2021. aug. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!