Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahol megvan legálisan...

Valahol megvan legálisan online PDF-be A tanítvány című könyv első része?

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 02:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol, valakinek biztos.
2021. aug. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen ezt az értékes hozzászólást. Komolyan kikéne fejtenem ahhoz, hogy ne kapjak ilyen semmitmondó választ, hogy ha valaki tud olyan oldalt, ahonnan le tudom tölteni vagy online olvasni, akkor leírná vagy küldene linket? C-C
2021. aug. 3. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sokáig kerestem, legalább 8 oldal mélységben a Google-n. Minél távolabb kerültem az első oldaltól, egyre több irreleváns (rákattintottam, mire pár másodperc múlva tök más témára, vagy online játékra dobott át) linkbe akadtam. Olyan talán két oldal volt, ahol azt írta valaki, neki meg van PDF-ben, megadta az e-mail-jét, hogy ha kéred, megkapod. De mivel régiek azok az oldalak, nem tudom működnek-e még.

ONLINE sehol NEM találtam. Kivéve olyan oldalakat, ahol ingyen nézhetnéd, letölthetnéd HA beregisztrálsz, ami egy euro, illetve egy hétig ingyenes, aztán fizetős.

2021. aug. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megköszönném azt az e-mailt:D
2021. aug. 3. 20:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Becca Prior? Jeee, de jó! Oké, ez sem tesz hozzá olyan sokat a probléma megoldásához, de akkor is örülök, mert miért ne! (Egyre értelmesebb mondatok, na mindegy.)

Esetleg ha az email címet privátban küldik el neked, akkor valahogy hozzám is el lehetne juttatni?

2021. aug. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!