Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van minden repülőjáraton...

Miért van minden repülőjáraton legalább egy síró baba?

Figyelt kérdés

Eddig akárhová mentem, márpedig a lockdown előtt évente elég sokat repültem, különböző időpontokban, mindig volt egy csecsemő, aki sírt. Miért visznek olyan kicsi babákat?

Például Benidormra, Falirakira?



2021. aug. 3. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
69%

Biztonsági előírás. Síró gyerek meghatja a terroristákat, és nem robbantják fel a gépet.

Robbantottak fel alattad egy olyan gépet is, amin síró gyerek volt? Nem? Na ugye!

2021. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkel, babával is utazik az ember, nincs ebben semmi meglepő. Azért sírnak, mert a repülőn bedugul az ember füle, pattog, fáj, gondolom érezted te is, hogy rossz érzés tud lenni, még egy felnőttnek is, nemhogy egy babának, aki nem tudja, mi történik.
2021. aug. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor más a mozgásterünk, pedig mentem fapadossal nyaralni, hivatalosan sokfelé (nem nyáron), jóval 100 feletti repülőúton valóban én is találkoztam ilyennel.

Az arány nálam: 10-ből max. 1

2021. nov. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!