Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyerekvállalás-nevelés...

A gyerekvállalás-nevelés kategóriában miért szoktak többen emojikkal, kis szivekkel írni regényeket szinte néha mintha barinők lennének ott?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, egyáltalán nem zavar csak feltűnt mert minden kategóriát szoktam figyelni és nekem azt tűnt fel, hogy itt pontosabban ahol főként az a téma, hogy babát várnak, nem sikerül, nagyon görcsösen szeretnének ott szoktak inkább ilyen fórum szerűen írogatni egymásnak mintha konkrétan barinők lennének és aki már kis rossz szót szól azt a sárga földig leponzották és kiosztják még néha jogtalanul is. Kis hangualt jelekkel és sok emojival kiegészítve. Néha már regényeket is írnak egyesek mint a 2012-es babásodás kérdés amitől a mai napig ki ráz a hideg, mert konrktétan végig olvastam ami napokba telt de érdekeltek a fejlemények XD..ami le lett zárva mert ott fórum szerűen beszélték ki a napjaikat, hogy "vicácskám hogy telt a napod, voltál ma a nőgyógyásznál, pixikém drukkolok hogy baba legyen, ne keseredj el" és gondolom már láttátok de durva hogy ennnyi mellék kategória van ebben a fő kategóriában sőt még benne is van több népszerű téma. Ti is néha elcsodálkoztok ezen? Direkt nem abba a kagetóriába írom, mivel egyrészt nem tudom eldönteni melyikbe is illene, másrészt egyből lehet letámadnának a kismamások...:Dkérdem én ezt nő létemre :D

2021. júl. 31. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szülés utáni hormontúltengéstől nem beszámíthatók az emberek, nem tiszta a fejük. Utána pedig komplett leépülés kezdődik, mikor a babu, husi, poci szintű szavakká egyszerűsödik le a szókincs, és ez be is épül a mindennapi szóhasználatba akkor is, ha nincs ott a babu.
2021. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Azért te se vagy piskóta, kérdező. Jó sok időd van hogy számodra érdektelen és neked nem tetsző beszélgetésbe ennyire beleástad magad.
2021. júl. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.írtam hogy nem zavar egyszserűen érdekel de látom már ilyenbe is beleköttök :D..mit zavar téged hogy miről érdeklődöm a szabad időmben?...
2021. júl. 31. 21:23
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Azért elég fura végigolvasni és aztán kérdést is kiírni róla. Nem hiszem, hogy nagyobb kötekedés, mint a tiéd. De ahogy gondolod.
2021. júl. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.jézusom..azt a kérdést csak egy példának írtam nem arról szólt eleve a kérdésem..nem magáról a kérdésről írtam kérdést azt csak megemlítettem de látom itt ennyire nem veszitek a lapokat és egyből támadtok XD..és semmi kötekedő szándék nem volt bennem, de persze egyvől rosszna kell nézni azembert..
2021. júl. 31. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem olvasom a gyerekvállalás-nevelés kategóriát.

Ezek szerint jobb is. :)

2021. júl. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
71%
"kinek nem inge, ne vegye magára.."
2021. aug. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
39%

talán azért mert évekig próbálkoznak sikertelenül és bizony

ha minden vágyad egy gyerek, akkor az nagyon sziven tud ütni.

Ebben az esetben az ember megpróbál hasonló helyzetben lévő emberekkel komunikálni, ez valamivel könnyit a lelkén.

Amennyiben te nem vagy ilyen helyzetben, ne olvass ilyen kategóriában mert irritáló lehet.

2021. aug. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!