Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért sírok klassz dolgokon?

Miért sírok klassz dolgokon?

Figyelt kérdés
Már eléggé kellemetlen,és megmagyarázhatatlan számomra.Miért van az,hogy például az X faktor nézésekor,amikor fellépnek a tehetségek,és jól sikerül a produkció,már menet közben is csak pityergek.Egy jó film láttán is.És mindig meghatódottságot érzek,ha valaki mesél egy sztorit,ami vele történik,és azon is pityergek.És nagyon rossz visszatartani,nem is nagyon tudom.Miért van ez,és mit csináljak,hogy ne legyen így??Egy esküvőn is teljesen kész vagyok.Na hát temetésről nem is beszélve.És vad idegenek.Ismerősökkel kapcsolatban meg szinte ájulásig elérzékenyülök.
2010. aug. 28. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen igen én is ilyen vagyok... nem gyakram sírom el magam, hanem csak remeg az ajkam, meg csíp a szemem, de én pl. katy perry hot n cold számánál is mikor mondja a csávó a végén, h i do, és megy az esküvős zene ott is majdnem sírtam, meg az x faktorban a hallelujahnál (az utolsónál perszeXD):D
2010. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nagyon átérzed a dolgokat? Hány éves vagy? Lány?
2010. aug. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen.elég érett lány vagyok.46 éves,de nagyon fiatalos.De ez már múködik nálam 30 éve,biztos.Amúgy a szüleim is ilyenek.De a barátnőm az ellentétem,és szerinte ez beteges.
2010. aug. 28. 21:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem beteges.egyébként lehet, hogy hiperérzékeny vagy..

Találtam 2 tesztet a net-en, ha gondolod töltsd ki->

[link]


[link]

(itt egy kicsit lejebb kell menni 100 kérdéses teszt:D)


Én is majdnem mindenen sírok.Főleg mikor filmet nézek. Nem egyszer tudom magam elpityeregni:) Volt,hogy pár nappal filmnézés után is tudok sírni rajtuk:D

Néha azért idegesít egy kicsit. De legalább átérezzük mélyebben a dolgokat :)

18,l

2010. aug. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!