Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért megy át a legtöbb...

Miért megy át a legtöbb kérdés értelmetlen veszekedésekké?

Figyelt kérdés
Adott egy tag, feltesz egy kérdést, amihez nem ért vagy nincs tapasztalata, és a válaszolók szétszapulják, hogy egyáltalán, hogy fordul meg a fejében vagy mit keres abban a témakörben. Egy nem provokatív kérdés.

2021. aug. 5. 13:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy a témában feltett kérdés nem prokovatív mégis elküldik a válaszolók a jó édes anyukájába.

Miért veszik személyesre sokan a random idegenekről szóló kérdéseket?

2021. aug. 5. 13:25
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert nagyon megritkultak itt a normális emberek, ezért a normális kérdések és válaszok is. A trollok és a terhelt emberek viszont megszaporodtak, ők meg így viselkednek.
2021. aug. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nekem sokszor volt, hogy töröltetnem kellett a kérdésemet, mert érdemi válasz egyáltalán nem érkezett rá, és nem olyan dolog volt, amit ki tudtam volna Google-zni. (Ne kérdezd, mi volt az, több ilyen kérdésem volt az elmúlt tíz évben, amit szétrollkodtak, pedig én komolyan kérdeztem.)
2021. aug. 5. 14:18
 4/15 anonim ***** válasza:
Jaj ismerős. Akármelyik témakörbe írok ki kérdést, mindig megjelenik egy idióta aki belémköt,majd kommenteken keresztül elkezd veszekedni. Én komolyan nem értem ez miért jó. Tönkreteszik a másik kérdését. Pedig én sem kamu dolgokat szoktam kiírni.
2021. aug. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ugye? Amikor tök komolyan kérdezel, és valaki jön, hogy kamu meg jelentette. Hát, kösz.
2021. aug. 5. 14:35
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen igen. Aztán direkt elkezd veszekedni.

Képzeld én nemrég kiírtam egy kérdést az egészség témakörbe. Kaptam egy-két normális választ, majd jött egy kötekedő, hogy nézzem meg neten stb. Mondtam neki ha nem tetszik el lehet menni. Na erre elkezdett ugyanarról a nickről irogatni két ember nevében. Az egyiken támogatott, a másikon meg szidott.Gyanús volt, hiszen egyik válaszolónak sem volt egy zöld pipája sem. Már mikor kezdtem gyanakodni, akkor persze leszidott, hogy mekkora hülye vagyok. Na erre az idióta valahogy felfedte a nick nevét és látszott, hogy az összes kommentet ő írta. Mikor szóvá tettem, nagyon durva hangnemben elkezdett szidni. Totál elmebeteg volt. Szerencsére utána törölte magát.

És ilyen emberek járnak közöttünk az utcán...

2021. aug. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

"ha nem tetszik el lehet menni"

Ez nem volt szép tőled.

Persze aztán a reakció meg tőle nem, szóval megtalálta a zsák a foltját (csak most a folt nagyobb lett, mint a zsák).

A helyedben én inkább visszafognám magam ilyenkor, és akkor elkerülhetnéd ezeket.

2021. aug. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

#7: Szerinted aki direkt szétbarmolja a kérdést annak mit lehet írni? Hogy köszönöm szépen? Azt sem értem ha nem tetszett neki, minek kellett egy olyan választ írnia, aminek értelme nem volt. Igen, megírtam neki, hogyha nem tud normálisan válaszolni, menjen el. De igazad van... Ilyenkor azt kell csinálni,hogy el kell játszani két különböző embert,és káromkodásokat kell írni.

Nem te voltál véletlenül ha ennyire véded?

2021. aug. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, itt ne!
2021. aug. 5. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
Én csak leírtam egy történetet. De megint egyből belém kellett kötni. Tipikus.
2021. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!