Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány olyan barátotok van,...

Hány olyan barátotok van, akiről már bebizonyosodott, h számíthattok rá a bajban, és akivel emlékezetes és mindkettőtök számára fontos élmények (jók, rosszak - vidám órák és veszekedések) fűznek egymáshoz?

Figyelt kérdés

Családtag, barát/barátnő is számít, ha illik a kapcsolatotokra a leírás.

Életkort is írjatok, légyszi!



2012. nov. 12. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

A bajban bebizonyosodott, hogy nem számíthatok senkire sem, csak magamra.

A nagy (több éves) barátságaim egy szempillantás alatt váltak köddé.


27/N

2012. nov. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elmondod, mi történt?
2012. nov. 13. 16:51
 3/3 anonim válasza:
A családból szinte minden emberre számíthatok ilyenkor, persze ez helyzettől függ, de van 3 legjobb barátnőm, én a tűzbe is bemennék értük ha értelmes dologról van szó. Úgy gondolom, ők is megtennék értem, már rángattuk ki egy mást helyzetekből, mivel nem vagyok valami szorgalmas tanuló, volt hogy odaadták a saját könyvüket ha borotvaélen táncoltam már(egyes szerzési lehetőség), amiben a házi vagy ilyesmi volt, így ők kaptak helyettem mínuszt. Én mondjuk még elég fiatal vagyok és nem volt még olyan sok gázos helyzetem (13/L), de pl egyszer csináltam egy nagyon nagy hülyeséget, veszélyes is volt, éjszaka egyedül voltam egy óriási rendezvényen (pár tesóm ott volt csak nem volt nálam teló és nem találtuk egymást), aztán valakinek feltűnt hogy egyedül vagyok és hívta a rendőröket, szerencsére pont kifogtam egy olyan férfit, aki tisztességes volt, és a végén csak dorgálást kaptam. Azóta persze látom hogy hol kezdtem a baklövéseket, mindez 2 éve történt, és itt a legidősebb nővérem húzott ki a csávából.
2014. febr. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!