Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ir vissza,már egy hónapja...

Nem ir vissza,már egy hónapja hogy nem nézzi meg hogy mit irok pedig napközbe sokszor elérhető ez azt jelenti hogy már nem szeret?együtt vagyok vele vagy voltam aztse irja le hogy szakit stb...

Figyelt kérdés

Mi lehet a baj?Nagyon hiányzik én irtam neki van rá esély hogy eszébe jutok valamikor?távkapcsolatról van szó...nagyon nehéz nélküle alig birom valami tanács tipp?mivel nyugtasam magam...lehet meg ölöm magam...vele képzeltem el az egész életem és most ez történt...elszomorit hogy velem történik ez meg...mindent megtetem a kapcsolatért mindig odafigyeltem,foglalkoztam vele...

Egy érdekeség hogy a találkozórol nem akart soha beszélni...nem értem miért nem akart/akar találkozni pedig én fel akartam hozzni hogy találkozunk tudtunk volna találkozni...nagyon depresziós vagyok nagyon hiányzik...


2021. aug. 7. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem...sosem voltatok együtt hiszen sosem találkoztatok. Így nincs szakítás. Felejtsd el,nem érdekled.
2021. aug. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még valami tipp?ezen hogyan tudom tul teni magam gyorsan,sok időt voltam vele együt kb fél évet vele voltam megszoktam hogy vele vagyok,de most nincs és nagy hiányoságot érzek nagyon roszul vagyok roszul telnek a napjaim...
2021. aug. 7. 12:47
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon hiányzik...😞😣
2021. aug. 7. 12:49
 4/6 anonim ***** válasza:
De azt mondtad nem akart találkozni. Akkor hogy voltatok együtt könyörgöm?
2021. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne sóvárogj utána, mert már van valakije. Erre utal mindaz, amit leírtál.

Menj el barátnőddel egy hétre-kettőre nyaralni, menjetek el vidám helyekre, tüntess el mindent (DE MINDENT), ami a lakásodban, környezetedben rá emlékeztet. Békülj meg a gondolattal, hogy vége. Sajnállak, de jobbat nem tudok írni. Végső esetben panaszkodd ki magad egy pszichológusnak, de nála 1-2 látogatás nagyon kevés.

2021. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
röviden annyi hogy távkapcsolat volt és sose tudtam vele találkozni,tudtunk volna csak ő nem akart...tudom kár a távkapcsolatokba bele meni de gondoltam tudok vele találkozni de nem,nem akart...
2021. aug. 8. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!