Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem nincsenek már...

Csak szerintem nincsenek már annyira aktív trollkérdések mint korábban?

Figyelt kérdés
Feltűnt, hogy hetek óta nincs a főoldalon semmi feltűnően gyanús kamu, kitalált, troll kérdés mint korábban egy időben mindig voltak. Este persze szoktam látni 11-12 évesektől gyenge próbálkozást de az sem olyan mint egykor. A lómániás tini is eltűnt teljesen innen, ha hasonló kérdés van azt szerintem valaki imposztorálni akarja őt, mert a stílusuk sosem egyezett az igazival. Mostanában is volt egy tag aki 12 éves volt és 2x kitette, hogy "hogy győzzem meg a szüleimet hogy több állatom legyen" de ő is eltűnt. Egészség témában is folyton volt egy alak aki mindig a szájrákjáról kérdezett szinte napi szinten de ő is elszivárgott. Érthető, hogy egy idő után megunják vagy tiltják őket (amit nem nehéz kijatszani mellesleg..) de mostanában szinte semmi érdekfeszítő kérdés nem született és így kissé unalmas számomra az oldal. Van más is aki így érez ez iránt? Néha persze hasznos nagyon mikor sok kérdésre itt találok választ, vagy én kérdezek és segítenek pozitívan a sok okoskodó ellenére is de nekem ez adta az izgalmat igazán hogy van itt azért más is :). Más is érez így ezzel kapcsolatban? Szerintetek is kevesebb a kamu, kitalált troll kérdés van mostanában? Miért lehet ez?

2021. aug. 8. 18:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Elunták a trollkodást
2021. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
1.Lehetséges :/
2021. aug. 8. 18:48
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Több a trollkérdés, csak nem kreatívak. Silány tucatkérdések a végtelenségig ismételgetve, ahol a trollkodás egyedüli célja, hogy idegesítse az olvasót a szemeteléssel.
2021. aug. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
A rizsest olvastad?
2021. aug. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

A sényős eltűnt, de a Petra freyes-queenes még aktív.


Érdekes, hogy csak a trollok miatt lárogattad az oldalt. Én főleg azért, hogy a nemtrolloknak segítsek; trollokat csak unalomból olvasom, de azt nagyon ritkán.

2021. aug. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Balázska még mindig aktív
2021. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Rizses? :D lemradtam valamiről?

balázska ismerős-meg a martinos? ő még aktív?

2021. aug. 8. 19:09
 8/16 A kérdező kommentje:

Érdekes, hogy csak a trollok miatt lárogattad az oldalt.

nem csak emiatt, lehet félreérthető voltam de sok minden miatt is de ez adta igazán az érdekességet neki így értettem.:)

minden nap feljövök ide mert unatkozok néha és olvasgatok, vannak családi drámák, felnőtt párkapcsolatos viták, az ápolós kérdés is nagy durranás volt meg a másik a luxuskegy vagy mi nem tudom emlékeztek ezekre? :D

meg úgy írtam néha találok válaszokat a kérdéseimre és ezért is jó ide jönni.:)bár az itteni bunkón válaszoló egyedek miatt néha már nem is kérdezek inkább csak keresek mert minden apróságba kbelekötnek vagy engem gyanúsítanak meg hogy miért írod ki többször vagy miért kell ennyire regény szerűen fogalmazni stb..mikor én ilyen vagyok sanja..:/

2021. aug. 8. 19:12
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

de vannak... az elektronikus eszközökban mostanság elég sok ilyen van.

Már várom hogy kezdődjön a suli és a kis csitrik eltakarodnajak végre innen :D

2021. aug. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ja és volt hogy tényleg kicsit furán fogalmaztam meg sokat írtam de máris meggagynaúsítottak hogy te megint az vagy? vagy hagyjátok ez megint az a kérdező mikor fogalmam se volt miről vitatkoznak ezek O_O

pl: itt néhány választ törötlek mert nem oda való volt de egy még ott van sajnos lehet hibás vagyok de azért ez durva hogy bárkit megvádolnak mert kicsit is hasonlít a kérdése egy itteni "trollhoz"?

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__bor-es-haja..

ez az én kérdésem és holtig állíthatom hogy ebben a kategóriában egyszer kérdeztem először amúgy is...

2021. aug. 8. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!