Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most a Twice-nak mi a hivatalo...

Most a Twice-nak mi a hivatalos debut számuk?

Figyelt kérdés
Igen ez most lehet hogy hülye kérdés de az egyik barátnőmel ezen veszekedtünk mert én azt mondtam hogy a Like oh ah ő meg a Cheer up-ot mondta. Most utólag belegondolva lehet hogy neki van igaza mert én csak egy fél éve hallgatom a Twice-ot és még nem biztos hogy mindent jól tudok.

2021. aug. 9. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Neked volt igazad, a Cheer up nem debut, hanem comeback volt 2016-ban.
2021. aug. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm!
2021. aug. 9. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Like Ooh Ahh. Csak meg kell nézni, hogy melyik mikor jelent meg. Szerintem ezen nincs mit vitakozni :)
2021. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A Cheer Up-al nyertek először zenei műsorban, de nem az volt a debüt számuk. Bárhol meg lehet nézni, hogy mikor debütáltak. 2015.október 20.-án, ami a The Story Begins mini album megjelenési dátuma, aminek a Like Ooh Ahh a title track-je.
2021. aug. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Like OOH-AHH a debut számuk. A Cheer Up egy 2016os comeback. De ezeket már leírták az előttem lévők. Remélem a barátnőd rájött!
2023. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!