Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem kap túl sok...

Csak szerintem kap túl sok szerepet Mia az everglowból?

Figyelt kérdés
Én szeretem az everglowt, igaz nem a kedvenc bandám. De vannak olyan számjaik amibe Mia 108 mp-t énekel más pedig 4 mp-t. Tudom hogy ez nem az összes számuknál van de szerintem ez egy kicsit túlzás.

2021. aug. 9. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha ő döntené el.
2021. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Héééé. Le lehet szállni Miáról.XD

Amúgy viccet félretéve, ő a main vokál és a main dancer szóval érthető, hogy ő kapja a legtöbb szerepet. Egyébként ezt a 4mp-t nem tudom honnan veszed. Minden számukat ismerem, de azért az átlag az, hogy el van rendesen osztva. De ha gondolok linkelek is neked ilyeneket. De mondom a pozíciójából következik, hogy ő lesz a legtöbbet szereplő egy számban.

https://www.youtube.com/watch?v=YXYYwpwpwK8

Konkrétan a First-nél pl nem is ő az első, hanem Sihyeon, úgyh nem értem a problémádat.

https://www.youtube.com/watch?v=JexjvEMEnGE

Itt meg EU és Yiren is megelőzi.

Szerintem csak pont olyan számokat néztél, ahol tényleg Mia dominál, de ha valaki main dancer és main vokál egyszerre akkor előfordul.

2021. aug. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ő az egyik legjobb hangú lány a csapatban, így nem csoda, hogy vokál terén több szerepet kap, mint aki csak visual.
2021. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira bírom, hogy az emberek tolják a surprised pikachu face-t, mikor a visualok kevesebb részt kapnak... ők nem a vokál/rap miatt vannak ott...
2021. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyanezt írtam. (2-es vagyok)

Ez olyan mint azon csodálkozni, hogy a Twice-ben Jihyo meg Nayeon kapja a legtöbb szerepet. Könyörgöm az egyik main a másik lead vokál.

2021. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!