Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha el szeretném kezdeni...

Ha el szeretném kezdeni megtanulni a kpop csapatok/ solo énekesek koreográfiáit, melyikkel érdemes kezdenem? Hwasa- Maria, könnyű vagy elsőre túl sok?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Red vslvst, blackpink
2021. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem Hwasa Maria nem nehéz, én megtanultam, de van táncos múltam szóval nem tudom neked mennyire egyszerű. Egyébként ha teljesen kezdő vagy, akkor érdemes alapokat megtanulni elősként. Hidd el megéri, mert utána a koreók is sokkal könyebben fognak menni. Meg mondjuk nem tudom, hogy inkább férfi táncokban vagy nőiben gondolkodsz?

Nőiben érdemes megtanulni a Red Velvet egyes koreóit. Pl Psycho. Nem annyira nehéz, de látványos. Sokszor egyébként nehezebb olyanok koreográfiáját megtanulni, akik kevésbé táncolnak jól, mert vannak részek mikor csak "lejelez" mozdulatokat és akkor te meg csak nézel, hogy ott mit is csinált. Szóval elsőnek alapok ha teljesen kezdő vagy. Rengeteg youtube csatornát találsz erre a célra. De ha mégis bele akarsz vágni a koreók megtanulásába, akkor Red Velvet szerintem jó választás. Férfiaknál Big Bang, nekik vannak egyszerű de látványos koreóik. Aztán meg ami tetszik.

Valahol egyébként az is egyéntől függ, hogy mi mennyire nehéz. Nekem pl voltak olyan mozdulatok amik elsőre tök jól mentek, mások meg szenvedtek vele, és fordítva.

2021. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Valami olyannak kezdj, amit élvezel!! Egyszerűen gyakorolj sokat, talulj sok új koreót, és egy idő után belejössz, meglátod.
2021. ápr. 22. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi <3
2021. ápr. 22. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!