Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minek számít a szűzesség...

Minek számít a szűzesség elvesztése?

Figyelt kérdés

sokat olvastam utána, de még mindig nem értem, hogy hogyan megy ez az egész dolog..ujjazástól lehet azt mondani, hogy nem vagy szűz? ha elszakadt a szűzhártya, de soha nem voltál úgy fiúval akkor még szűz vagy? és egyáltalán mi a lényege annak, hogy szűz vagy, vagy sem, miért féltenek attól, hogy elveszted?

válaszokat előre köszönöm, ha lehet negatívakat nem:)))



2021. aug. 12. 00:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a behatolástól számítom a szüzessêg elvesztését de kinek mi

Azért féltenek, mert az első nagyon meghatározó főleg a lányoknál és kihat a későbbi szexuális életedre.

2021. aug. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Az a hártya, igazából nem hártyavékony, ahogy elképzelik.

Lyuk is van rajta, hiszen a menstruációs vér egyébként hogyan távozna.

Van, akinek az elsőként használt mini tampon miatt veszíti el, mások sportolás hatására, vagy más miatt.

Kicsit túl misztifikálják az egész dolgot, ami abból az időből ered, amikor ez a tisztaságot, érintetlenséget, ártatlanságot jelképezte. Volt olyan közösség, ahol a véres lepedőt be kellett mutatni a nász után a párnak, bizonyítván: asszony lett a lányból, és a férje urához tartozik. Pedig nem is mindig jár vérzéssel az ominózus (hús)hártya átszakadása, mert van, akinél elég rugalmas.


Egyébként az egyes teljesen jól írja. Leginkább behatolástól számít a szüzesség elvesztése, de biztos, hogy másoknál másképp számít, főleg ahol vallási felhangokat kap az egész rítus.

Félteni és azért féltenek, mert nem mindegy milyen az a fiú, akivel először együtt vagy, a legintimebb (és lehető legsebezhetőbb) módon, és valóban kihathat az eljövendő szexuális / intim kapcsolatokra.

2021. aug. 12. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, amikor általában szűzen mentek férjhez a lányok, akkor a férfi nemi szerve által megsértett vérző szűzhártya jelentette a szüzesség elvesztését.

Manapság pedig azt jelentheti, ha a szűzhártya bármilyen behatolásra vérzik.

Tudok MEGBÍZHATÓ forrásból olyan esetet, amikor a második (napokkal későbbi) hímvesszős behatolás után is volt a lánynak vérzése.

2021. aug. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
En szemely szerint a himvesszo behatolasat tekintem a szuzessegem elvesztesenek. Hiszen a szuzhartya elve lyukas es sok mas kulso hatas miatt is el tud szakadni aot vam olyan is akinek egylatalan nincs is szuzhartyaja. Szerintem nem feltenek ettol csak foleg a lanyoknal ez magyon meghatarozo dolog. Meghatarozo mind a jovo beli szexualis eletedre mind a tarsasagira. Tenyleg biztosnak kell lenned abban hogy te ezt szeretned es ezt fel is vallalod.
2021. aug. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
4-esnek küldök egy rakás ékezetet.
2021. aug. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rihe válasza:
83%
talán amikor szexelsz
2021. aug. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!