Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Euroexam angol b2 nyelvvizsgán...

Euroexam angol b2 nyelvvizsgán belenéznek a szótárakba?

Figyelt kérdés
Ha a szótárba előre kiírok kötőszavakat, azt ellenőrzik előtte?

2021. aug. 13. 08:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Senki nem fogja laponként átnézni a szótárat, ugyanakkor meg is lehet tanulni őket. Van pár, de a többségük eleve beépül a mindennapi kommunikációba, amit már tudsz. Még párat pedig hozzátanulsz, ha annyira választékosan szeretnél beszélni.
2021. aug. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1. Köszönöm! Elsősorban a writing-részhez lenne szükségem rá. Nem tudom hogy milyen felügyelőtanár lesz bent, de mindkét véglet lehetséges. De természetesen megtanulom őket, hiszen miközben írom, aközben tanulom is
2021. aug. 13. 18:44
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Várjál csak... a szótarban nincs hatul egy jegyzet a kötőszavakkal ..? rémlik, mintha lattam volna régen ilyet de hogy hol...? Csekkold mar le, én nem tudom, mert elajándékoztam a szótáram.
2021. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%

Szia ! Tegnap voltam.

Igen átlapozzák őket, de nem hinném, hogy ebből bármi baj lehetne, hogy beleítsz pár kötőszót, még a megtalálják is...

2021. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

3. Akadémia kiadós kisszótáram volt, magyar-angol és angol-magyar is. Abban nem volt benne.


4. Én is tegnap voltam. azért kérdeztem😅. Végül néhány kötőszót kiírtam a szótárba ceruzával, hogy bármikor kiradírozhassam, ha olyan van. De a teremfelügyelő egy fiatal csajszi volt, senki szótárába nem nézett bele nálunk. Te hol vizsgáztál?

2021. aug. 15. 21:15
 6/14 anonim ***** válasza:
70%
Győrben.
2021. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És milyennek érzed?
2021. aug. 16. 13:37
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

hát, a reading nem volt könnyű. A listening jobb volt.

A fogalmazásokat megtudtam irni, de tuti lesz bennük hiba.

A speakingnél egy kérdésnél lefagytam a többi ment szerintem.

Nem tudom megítélni nagyon...

Te ? :)

2021. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Hááát...


A reading rohadt nehéz volt, sokkal könnyebbre számítottam.

A writing nem ment rosszul, tuti van benne hiba nekem is, de biztos nem sok.

A listening sztem olyan 60 százalék alá nem ment. Én a 2. Feladatot cseszem el mindig benne.

A speakingben a discussionnél nemtom mivel ment el úgy az idő, mert se én se a párom nem hezitáltunk sokat, de miközben mondtam az egyik érvemet, random közbevágott, h thank you that's the end of your exam...


Abban biztos vagyok hogy a min. 40 % mindegyik vizsgarésznél megvan, az hogy átlagban meg legyen a 60 az már kissé necces. Ha elbukok nagyon csalódott leszek, mert tudom magamról hogy meg tudom csinálni, és igyekeztem kihozni magamból a maximumot. De majd októberben lehet h újra megpróbálom, ha úgy van🤷‍♀️

2021. aug. 17. 09:21
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkor egyezünk a reading nehézségében... hihetetlen, hogy ilyen nehezet adtak. Főleg az az utolsó szöveg a nemzeti parkokról... nem is értem. Még jó hogy 40 perc volt rá, mert ha csak 35 lett volna nem végzek. Mondjuk ez nekem új infó volt, hogy 40 perc van rá, ott szembesültem vele.

Szerinted mikor lesz meg leghamarabb az eredmény ?

2021. aug. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!