Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek megjön ma a...

Szerintetek megjön ma a csomag? Ha nem, akkor szombaton szállítanak (DPD)?

Figyelt kérdés

Mégegy Shein-es kérdés, de elsőnek rendeltem, úgyhogy félek, hogy véletlenül nem jön meg vagy nem is tudom...


Szóval, az van, hogy 5-én rendeltem. Letöltöttem a parcels appot, ami mutatja, hogy hol jár a csomag... 8 nap telt el, ma írja a parcels, hogy már kiszállítás alatt, és innen egy ~50 km-re levő nagyvárosban van. 7:20 kor írta ezt. De nem kaptam email-t, nem hívtak.


Szerintetek megjön ma? Szombaton ugye nem szállítanak? Holnap nem lesz itthon senki egész nap, szombat lesz. Szombaton szállíthatnak?



2021. aug. 13. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem szállítanak szombaton. Amúgy simán megjöhet. Nézd meg a nyomkövetőt, ha ott az a státusz van, hogy kézbesítőnél van (out for delivery), akkor ma meg fog jönni. Ha az, hogy raktárban, akkor még van esély, hogy egy későbbi fuvarral kiviszik, de ha nem, akkor leghamarabb hétfő.
2021. aug. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sem hétvégén, sem ünnepnapokon.
2021. aug. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, most hívtak, 20 perc és meglesz (:
2021. aug. 13. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!