Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami tipp? Vagy tanács esetleg?

Valami tipp? Vagy tanács esetleg?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Nem megszokott kérdéssel jöttem... 2 év után múlthét vasárnap láttam a kiszemeltem, tudni kell hogy a találkozókra nem szoktam rá stresszelni se semmi,utánna olvastam de nem találtam semmi megmagyarázható választ rá, Amikor találkoztam a kiszemeltemmel semmi probléma nem volt.. úgy voltam vele hogy ez csak egy tali semmi rossz nem sűlhet ki... tévedtem... Budapesten találkoztunk és a Camponába iszonyatosan rám jött a hányinger ha rá néztem vagy ha hosszas volt a néma csönd... Görcsbe állt a gyomrom ha rá kellett néznem... Ebédelni mekibe ebédeltünk, nem tudtam semmit se enni max 3db sültkrumplit a hamburgerem sem tudtam megenni se a maradék krumplim csak a Colámat tudtam inni, mikor kimentünk a mekiből azt hittem rókázni fogok (hányni) Nem tudom miért, anyumnak elmondtam ő se tudja miért... Kajára gondoltam vagy ha csak a szemébe néztem a fiúnak azt hittem hányni fogok... Tervben van ebbe a hónapban még egy tali és félek hogy akkor is nagyon erős hányingerem lesz.. a vasárnap előtti tali miatt nem tudtam semmire se gondolni csak arra hogy mivan ha off lesz az egész vagy rossz benyomást fogok kelteni...Ugyan ez az érzés van most is a gyomromba és néha jelentkezik a hányinger de nem erősen... Lehet csak rá stresszelek a vele töltött talira vagy mi lehet a gond?
2021. aug. 14. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez a stressz miatt van, ahogy írod. Azt hiszed, hogy hatalmas elvárásoknak kell megfelelned, hogy minden tökéletes legyen, viszont annyira arra koncentrálsz hogy minden rendben legyen, hogy magát az élményt nem tudod emiatt megélni. A sikertelenség pedig még jobban stresszel, aztán már azon pánikolsz hogy vajon mit rontottál vagy szalasztottál el, amitől még rosszabbul vagy.

Azt kell tudatosítanod, hogy nem jön el a világ vége, ha nem minden pontosan úgy történik és sikerül, ahogy előre azt már a fejedben lejátszottad, és nem olyan tökéletes, hibátlan és akadálymentes a világ mint a filmekben, ahol mindig minden álomszerűen teljesül. Nem evidens, hogy kötelezően a randi végén csókkal búcsúznak el tőled az ajtódban, vagy épp nagy meglepetés keretében majd megkérik a kezed. A valóság az a valóság, ahol lehet semmi nem fog történni. Addig pedig nem kell izgulni azon, hogy vajon mi következik most, vagy minek kellene történnie, és miért nem történik már meg.

2021. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen😊
2021. aug. 14. 12:28
 3/4 mindentudó99 ***** válasza:
69%
Dönts le egy unicumot a találkozó előtt. Kicsi elég. A szesz oldja a streszt
2021. aug. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyöntetű, hogy stresszed van.

Ebben a hőségben légy óvatos a szesszel..., de használhat is. Talán egy kávét, kólát igyál meg a találkozás előtt.

2021. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!