Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek mennyire jó ajándék ötletek?

Ezek mennyire jó ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Barátom 2 hét múlva 16 éves lesz.

Egy érett, intelligens srácról van szó, aki szereti a töris, katonás/honvédes, politikás dogokat.

Németül (is) tanul, amit szintén imád, és nem csak a német nyelvet hanem a kultúrájukat is.

Szabadidejében ping-pongozik vagy mágnesezik.

Szereti még a földrajzot is.

Ezen kívül szeret tüzeskedni, és úgy vettem észre a különlegesebb gyújtókat is. (Van neki 4-5db)

Régebben pedig focizott, de mostmár csak meccset néz meg tiktok fy tele van neki vele és úgy nézi mint vmi csodát😂


Én ilyen ajándékra gomdoltam neki:

1. Egy 1. világháborús társasjáték

2. Egy gravírozott gyújtó

3. Túlélő kártya


Szerintetek tetszene neki?

Tudnátok ajánlani még vmit?

Fiúk, ti milyen ajándéknak örülnétek a bárátnőtöktől?


2021. aug. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Megfelelőnek találom, de talán elég lenne az egyik is.

Válogathatsz még azok közül is, ami válaszokat kaptál a napokban ebben a témában feltett kérdésedre.

2021. aug. 15. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én is úgy értettem h ezek közül egyiket adom neki, csak leírtam h egyenlőre ez a 3 opció van.
2021. aug. 16. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!