Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi van ha a Star Stableban...

Mi van ha a Star Stableban elérem az utolsó szintet?

Figyelt kérdés
Lesznek küldetéseim vagy már csak napik? Ha nem, akkor előröl kezdhetem (másik fiókkal)? Nagyon megszerettem a játékot és nem akarom hogy vége legyen :D

2021. aug. 15. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Csak napik. De hetente úgyis frissül. Ujrakezdheted de akkor újra fizetned kell a riderért
2021. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg nincs olyan, hogy "utolsó" szint, mivel a játék szépen lassan bővülget, ad küldeséteket, aminek nem tudjuk, hol a vége
2021. aug. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Nincs vége a főküldetésnek. Ezt a heti frissítésekkel folytatják (nem olyan hű de gyakran, de folytatják). De ha már minden elérhető küldetést befejeztél akkor igen, csak a napik maradnak, meg az ilyen gyűjtögetésesek meg a versenyek. (Elvégre ha lenne helyette más, akkor nem fogyna el :D )

De a heti frissítésekkel is van hogy hoznak be olyan küldetéseket amik csak adott ideig elérhetőek.


Tehát igazából max szint sincs, ha azt vesszük. (Minnél több új küldetést hoznak be, annál több xp-t lehet gyűjteni, és minnél több az xp annál magasabb a szinted)

2021. aug. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fannibabavagyokxd válasza:
100%
Tudod vannak azok a sárga be karikázott kuldetések ha azokat csinálod kapsz sárga felkiáltó jeles xp-t adó kuldetések. Remélem segítettem
2021. aug. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fannibabavagyokxd válasza:
Az a szivecskes
2021. aug. 16. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mindig lesznek küldetések, mert ugye minden szerdán van frissi
2022. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!