Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha ellopták a...

Mit tegyek ha ellopták a biciklim?

Figyelt kérdés

A biciklim a lépcsőházban volt lerakva, rá volt támasztva kettő másik bicikli, kiszedni onnan kész művészet volt mindig, ma találkoztam egyik barátnőmmel biciklim ott volt mint mindig, mentem haza egy jó két óra múlva és már nem volt ott, a másik két bicikli ami mindig rá volt támasztva már a másik oldalt voltak.

Beszéltem az egyik szomszéddal azt mondta hogy lehet hozy valaki az utcáról jött be, de nem takarítottak és csak akkor marad nyitva a bejárati kapu, meg ha valaki onnan jött volna be elkapja az elsőt nem szenved azzal hogy az enyémet onnan kiszedje. Nem tudom a házból kinek kelhetett volna, mert kb az osszesnek van biciklije, de nagyon imádom azt a biciklit édesanyámnak nem tudom hogy mondjam el, feltöltöttem most valami bikesafe oldalra, holnap akarom felhívni a rendőrséget bár sok értelmét mem látom. Mást még tudok tenni? Mennyi az esélye hogy meglesz?


2021. aug. 16. 01:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Valamit a bicikli ami rajta volt jóval drágább darab mint az enyém szóval tényleg nem értem, már arra is gondoltam hogy valaki direkt azért vitte el mert az enyém és tudta, de csak olyan emberek tudjak hogy hol lakok akik nem tennének ilyet, meg hát ugye hogy jutott volna be a lépcsőházba
2021. aug. 16. 01:19
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakatolva volt? Mert ha nem, magadra vess.


Nem akarlak elkeseriteni, de nagyjabol nulla szazalek eselye van hogy meglesz. Felrakhatod face-en lopott bringas csoportokba is, hatha valakinek szemet szur amikor megprobalja a tolvaj eladni, de kezdd el magad hozzaszoktatni a gondolathoz hogy annak annyi.

2021. aug. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért vársz azzal, hogy a rendőrségre menj?

Én is úgy látom, hogy nem lesz meg, hacsak valaki nem olvassa ezt a kérdést és feltűnik neki, hogy valakinek új biciklije van.

2021. aug. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyit tudsz tenni hogy figyeled a környéken kerékpározókat és bejelented a rendőrségen hogy ellopták. Elő szokott fordulni az hogy lebuknak és több bringa így kerül meg.
2021. aug. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kitettem insta storymba és sokan megosztották írtak hárman hogy látták, kettő ugyanazon a helyen, akik látták hogy ki ül rajta ugyan olyan személyt írtak le, szóval van még egy kis reményem hogy meglesz.
2021. aug. 17. 01:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!