Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ennyi vonatgázolás...

Miért van ennyi vonatgázolás Székesfehérvár és Budapest között?

Figyelt kérdés

Ertem én, hogy itt nagy gyors a vonat meg minden, de itt annyira kiemelkedően sok hogy hűha.

Hála Istennek nem élem át azt a borzalmat, ami van ott.

Ma mentem fel reggel Budapestre Veszprémből, és azt látom, hogy sétálgatnak az emberek a síneken Gárdonynál....

Most is volt állítólag gázolás mikor visszaértem Veszprembe mondták, hogy pont az utánunk jövő vonat gázolt Martonvásárnál. (21:30 felé értem vissza)



2021. aug. 18. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy nagyforgalmú vonal, szinte végig lakott területen halad. Itt szinte egymásba érnek a települések Bp-től Fehérvárig (talán csak Gárdony és Fehérvár között nem).
2021. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos gyakori, nemcsak ott.

Azt lehet mondani,hogy napi egy,néha kettő is, van hogy nincs persze.

Egyszer emlékszem 3ra egy délelőtt.

2021. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

:( ez szomorú.

Amilyen gyorsan ment a vonat (Bakony IC) azt hittem szívrohamot kapok. A tegnapi gázolásról ami Kápolnásnyéknél történt van valami hír? Neten nézem, ott nem találtam, viszont az egyik ismerősöm a 22:00-ás veszprémi vonaton utazott és mesélt miket látott, azt mondta, hogy elég durva volt. (Kiürített vonat, késések, szedték össze a maradványokat)


Amúgy koszonom a válaszokat.

2021. aug. 19. 09:59
 4/4 anonim ***** válasza:

A hírekbe legtöbb be sem kerül.

A késés meg ilyenkor természetes.

Semmi durva nincs abban,hogy az utasokat másik vonat vagy pótlóbusz viszi tovább,amíg tart a helyszínelés.

2021. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!