Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen drog az a "Kati"?

Milyen drog az a "Kati"?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt találtam róla.

2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

kötöszó alany többimondatrész ige.


de ne igyál rá. kiüt.

2010. aug. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Mefedron-nak hívják a "kati-t" ez egy új partidrog és még LEGÁLIS!
2010. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bmwe30turbo válasza:
"életem a party,azért dolgozom hogy partyzhassak,ha jobb a party egy kupacszartol kérek belölle repetát"
2010. okt. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

kérlek szépen a kati egy uj fajta parti drog ami a mostani 2009 2010 években kezdett elterjedni

Por állagu van amikor kristályos van aki felszivja van aki italba keveri van aki megeszi. Embertöl függ

Én is katiztam már leirom az élményeimet vele, de aki eddig meg nem tette szerintem álljon ellena kisértésnek és ne is probálja ki mert nagyon nehezen lehet vele leállni.

Mi ugy szoktuk hogy csikokat szivunk fel , ami aztán erösen csipi az orrod és jo eröseket kell majd utána szippantgatnod hogy jo mélyre lemenjen, Körülbelül egy percen belül beüt és akkor rohadt jol érzed magad. Kitágulnak a pupilláid és nagyon pörögsz én mindig csak azt mondogatom hogy menjünk már menjünk márr! ugy akarok táncolni. És amikor meghallod a zenét nagyn durván beállsz és táncolni akarsz de NAGYON! idegenekhez odamész társalogni de tök normális vagy csak nagyon pörögsz.

Az benne a jo hogy nem leszel rosszul meg semmi viszont ha kimegy a hatása máris akarod a következő adagot.

A másnapja borzalmas , mivel rágási kényszered van a katitol folyton rágsz (ezen rágoval tudsz segiteni) és másnap rohadtul fáj az állkapcsod. És azt a buliban nem érzed mert a katitol nem nagyon érzel ilyen fájdalmakat.Nagyon fáradt vagy van akinek fáj a torka, elég depis a másnap.

Ha kiprobálos már nem fogod nélküle jol érezni magad egy buliban.NE PROBÁLJTÁOK KI LÉGYSZIVES!!!!!!!

nagyon veszélyes egy dög...

2010. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!