Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Air max 720 javítása, lehetséges?

Air max 720 javítása, lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az Air max egyik fele laposabb lett, lehet valami kiszúrta.

Már eleve azt nem tudom hol sérült, sok mondja van hogy kell javítani, labdánál tejet nyomtam a szelepbe és az megfogta, vagy egy másik megoldás a defekt javító amit labdához használnak, de ezt nem tudom felfújni, így lehet maradna ez az állapota.

Ha csak nincs szerencsém és valaki megtudja csinálni nekem.

Leginkább a sarkánál van az az eltérés, oldanál a nike jelnél meg tűrhető.

Külföldi videókban látom hogy purhabot nyomnak bele, de amíg a lyuk sincs meg nehéz lesz.

Köszi a tippeket

Néztem online pesten van aki állítólag megcsinálja a cipőket, beleértve a légtalpakat, hát nem tudom mennyire bízzak egy ilyenbe.

Így se rossz, de nyilván ha van értelme kivárom azt a kis időt míg nem lesz jó.



2021. aug. 20. 17:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtős a javítása😐
2021. aug. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A.Norbert válasza:
Szia! Probald meg allo viz ala rakni es nyomkodni az Air Unitot, a buborekokkal hatha megtalalod ahol szivarok. Ez utan ha megvan a lyuk probald felfujni pumpaval a megtalalt lyukon keresztul, majd utana nagyon gyorsan lefeded a lyukat egy beragasztozott papirral, ehhez celszeru segítséget kérni. Ez lehet pl technokol vagy ragasztopisztoly, lényeg h eros legyen, és probald meg ugy h ne jusson a papir ala levego, igy nagy eselyel a ragaszto be tud szivarogni a lyukba. Ez utan hagyod szaradni es ha mar ugy erzed oké, szedd le a tapaszt, és probald meg fenyesiteni. Nem lesz ugyan az a fenye mint regen bar ez ragasztotol fugg. Ha nem a buborekon hanem a talpon van a lyuk akkor az esztetikan nem is kell aggodni, ott ugy se latja senki, de ugyan ezt a metodust javaslom. Sajnos a 720-al ilyen sokszor elofordul, nem a legjobban sikerult cipoje a nikenak, de van par cw ami azert jol neznek ki.
2021. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!