Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem illet jobban...

Zakika22 kérdése:

Csak szerintem illet jobban össze Malia Stiles-el mint Scottal? Lent kifejtem

Figyelt kérdés

Szerintem nem volt jó döntés a sorozat végére összehozni Maliat meg scott-ot több okból is. Szerintem alapból nem kellet volna stiles-al szakítania mert semmi nem indokolta és most tudom hogy mindenki ellensége leszek de szerintem lidyaval nem kellett volna összehozni mindig szerette de lidya nem viszonozta és mindig lekezelő volt vele mondhatni nem érdemelte meg mondom ezt attól függetlenül hogy kedvelem lidya karakterét. Szerintem a történet kerekebb lett volna ha stiles maliaval marad lidyaval csak nagyon jó barátok és scott-ot meghagyják szinglinek

Ti mit gondoltok erről szívesen beszélgetnék erről.



2021. aug. 20. 19:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is furcsa volt, hogy ugy hirtelen Lydia is hatalmas szerelembe esett Stiles-al. Egyaltalan nem volt felvezetve a dolog. Mindig is tudta, hogy Stiles bele van esve, akkor miert pont ott es akkor kezdte el a viszonzast?Kulonben szerintem Lydia Parish-al mutatott jol. Nem is ertem, hogy miert lengettek be a dolgot, aztan nem lett belole semmi. Pl mikor osszeert az ujuk .Direkt rafokuszalt a kamera.Szerintem Scotthoz egyik csaj sem illett. Na de most jon majd 2022-ben a mozi. Remelem megmaranak az eredeti szereplok.
2021. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!