Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Death note-nak vannak...

A Death note-nak vannak további részei is??

Figyelt kérdés
Teljesen össze vagyok zavarodva. Azt tudom, hogy van film, de elméletileg az nem tesz hozzá semmit. Láttam egy jelenetet amiben Near meghal, lelövik, valamint L temetését is megnéztem. Ez most így mi lenne? Teljesen kivagyok, hogy nem tudok ezekről, esetleg vmiféle folytatása volt? Kérlek, segítsetek!

2021. aug. 21. 01:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Near meghal, lelövik, valamint L temetését"

Ilyen az animében nem volt. Az amcsi filmet nem láttam, de ha abban voltak ezek akkor az már problémás. Jobb ha nem hasonlítgatod a kettő eseményeit.

2021. aug. 21. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az amcsi filmet láttad? Szerencsétlen! Azt igyekszik mindenki elfelejteni. Nézd meg vagy az animét, vagy a japán feldolgozásokat. Azok az igaziak!
2021. aug. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A Near meghal dolgot nem tudom hol láttad. L temetése a recap filmben van benne
2021. aug. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hál’ istennek nem láttam a filmet, mindenki szidja, ezért nem is akarom! Csak miután láttam az animét, a tiktok-os editekben több olyan jelenetet is láttam, amire nem emlékeztem a sorozatból, ezért érdekelt. Mondjuk ezek után megnéztem a kivágott jeleneteket, így már értem.

Köszönöm szépen!❤️

2021. szept. 16. 10:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos a jenkik mindenbe is bele tesznek egy kötelező szénbőrű színészt... Még olyan szerepbe is ami nem is szenes bőrű.
2021. szept. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!