Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk lányok mit irjak?

Fiúk lányok mit irjak?

Figyelt kérdés
Gyorsan leirom mi a helyzet. Van egy ilyen ,,normalis,, fiu, akivel nemreg elkezdtem beszekni, de nem birja felfogni, h a barataimmal vagyok, ezert nem tudok irni neki, folyton ir, h hinyzom neki, h lerazom, stb stb, es mar tenykeg nem szeretnek vele tovabb beszelni. Ezt megmondtam neki, de ki van akadva, nem tudja elfogadni, most azt irja, h az a baj a lanyokkal, h nem ertekelik a kedves fiukat, barmennyire fontosak is vagyunk nekik, baszunk ra. Nem tudok elni mellette, mar szinte zaklat annyit ir, mit valaszoljak erre, h vegleg felfogja, en nem akarok tole semmit? Gyorsan kene a segitseg. Koszonom mindenkinek!
2021. aug. 22. 12:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd le vagy fogadd el,hogy te leszel most a nagy ribi a szemében ha megírod neki,hogy szálljon le rólad. Az ilyen ember nem normális, manipulálni akar,zsarolni. Hagyd a francba. Attól mert neki nincs élete, neked még lehet, de ő ezt úgyis annak veszi, akármit mondassz neki,hogy hülye vagy,hogy nem kezdessz vele,mert ő a tökéletes. De ez téged ne érdekeljen
2021. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
35%

Hűha!

Hány éves vagy?


Ha már nem akarsz vele beszélni, akkor tiltsd le, és kész. Majd talál magának valami más elfoglaltságot!


[link]

2021. aug. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt irja, miert csinalja az osszes lany ezt a rendes fiukkal, meg hogy gyerekes amit csinalok
2021. aug. 22. 12:42
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írtam manipulálni akar ezzel. Ird meg neki,hogy nem akarod ezt folytatni és hogy többé nem válaszolsz neki. Vagy letiltod és kész
2021. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen nem normális, a szlengben "nice guy" a nevük, annyira tipikus az ilyen fajta viselkedés. Jellemző fordulat, mikor saját magáról kijelenti, hogy ő egy normális, kedves fiú (nice guy), mégis ő ezért-azért nem tud érvényesülni, míg a bunkó nagymenők igen. Természetesen mindenki más a hibás csak ő nem, és a végén te is az oka leszel mindennek. Nincs reális világképe és/vagy tapasztalata a párkapcsolatokról, és a folyamatos sikertelenségek után lesz az ilyenekből a végén nőgyűlölő incel.


"nem ertekelik a kedves fiukat" - ez már konkrétan a 'nice guy' effektus, és vészcsengő, mert aki ilyet állít magáról, még mögé gondolja az összes többi hímsoviniszta hülyeséget is, csak nem írta még le neked.


Konkrét, megtörtént "nice guy" beszélgetések:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2021. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Megirtam neki, h hagyjon vegleg, most ugy forditotta a beszelgetest, h buntudatom legyen. Most irta h szeretlek...szivecske. nem kellene buntudazot ereznem miatta ugye?
2021. aug. 22. 13:19
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nem kellene. Engedd el,hagyjad. Majd elfelejt. Okos gyerek,fordított pszichológiát alkalmaz de téged ez ne hasson meg. Szánalmas amit csinál
2021. aug. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Addig tilts le, míg beléd nem áll és elmond mindennek. Semmi szükséged nincs arra, hogy ilyen szövegeket olvass. Az üzenetekből egyértelmű volt, hogy le kell finoman építeni, és ha nem hagyja magát, akkor drasztikusan tiltani és nem reagálni semmire. Nem tudsz olyan dolgot mondani, amiből jól jössz ki a végén.
2021. aug. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki, meg del korul, es mosg irta, h nagyon hianyzom neki. Erre most mar vegkepp nem tudom mit valaszoljak, vagy mit csinaljak ezzel. Otletek?
2021. aug. 22. 18:10
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne válaszolj neki többet, és engedd el. Csak annyi, amit itt a kérdés alatt leírtál, már adja magát, hogy kerülni kell az ilyen embert. Ne dőlj be a pszichológiai terrornak és trükköknek, amivel megpróbál a képben maradni. Remélhetőleg neked is van annyi eszed, hogy egy manipulatív chates "szeretlek" és "hiányzol" szövegnek még nem dőlsz be, mert nincs mögötte semmilyen valós érzelem.
2021. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!