Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » LÁNYOK, NAPLÓÜGY! Milyen...

LÁNYOK, NAPLÓÜGY! Milyen naplót válasszak? Ha füzetbe írok naplót, akkor milyen legyen a füzet? Lakatos vagy sima? Hogy kezdjem? Naponta írjak bele?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni naplót írni,mert mindig is akartam csak valahogy 1-2 hét után mindig meguntam és abbahagytam.Nem nagyon szeretnék rá sokat költeni,de azért jó lenne valami szép,kemény fedeles.Mit ajánlatok?Hogy kezdjek el naplót írni?

Aki nem tud normális választ,az ne is írjon.Előre is köszi!:)



2013. febr. 20. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha többször is abbahagad akkor szerintem most is abba fogod hagyni.na de mindegy .lehet vele probálkozni.figyi,lehet vennni egy csomó féle naplót irószerekben.pl ami kulcsos meg ilyenek.eloszor is szerezz be egyet ami tetszik amit el tudsz zarni a szuleidtol ha nem akarod h lássák.ha megvan akkor irj bele amirol akarsz(szerelmed ,háziállatid stb.) és akár naponta vagy ahogy kedved tartja(azért ne félévente mert ugy nemsok értele van).sok sikert.
2013. febr. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2013. febr. 20. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 2008-ban kaptam, azóta is írok bele. Nem minden nap, de sokat. 2009 ben csak 2 bejegyzés volt xD
2013. febr. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor elég kevés időd lehetett XD

Köszi.

2013. febr. 22. 17:02
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
én akkor szoktam írni ha valami fontos,jó dolog történik velem...s szóval majdnem minden nap.De van mellette egy naptáram is és ha valamejik nap akkor olyan szavakat írok bele, amiről eszembe jut, hogy mi volt aznap.Amúgy régen én is mindig meguntam a naplóírást, de most van miről írnom.:)én fél éve írom és már 2 és fél füzetem betelt.:)
2013. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*ha valamelyik nap nincs időm írni akkor olyan szavakat írok....

utolsó voltam

2013. febr. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Ha azt sem tudod hogyan kell,ne is kezdj bele. Hogyha annyira szeretnél írni,sosem hagytad volna abba.
2016. aug. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!