Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem haborít fel, hogy...

Csak engem haborít fel, hogy a TV2 totem c. Műsorában kivágják a fákat?

Figyelt kérdés
Undorító! Miért kell a Bakonyban, az erdőben fákat baltával kivágni? Ez a küldetés? A Mészáros tv ennyit tud?!

#TV2 #Totem #Kivágják a fákat
2021. aug. 22. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Lehet sokkolni fog, de az erdőkben folyamatosan kivágják a fákat, így újítva meg az állományt. Egy erdészetnek a fa ugyanolyan erőforrás és fogyóeszköz, mint egy szarvasmarhatelepnek a bocik, csak a fák több ideig élnek valamivel, míg el nem jön egy tarvágás ideje.

Mi háborít fel ennyire? Kivágtak egy műsorban 5-10 darab fát, vagy még annyit sem? Egy erdőfelújításnál hektárokat vágnak ki minden évben, és nem is tudsz róla.

A politizálásnak pedig semmi köze az egésznek, kár belekeverni.

2021. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Az megvan, hogy amugy az erdeszet is vag ki fakat, abbol lesz az ubertermeszetes bio-butorod meg a papir, amivel a s*ggedet torlod?
2021. aug. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kivágják a fákat! 🌲

Nem kellene tüntetést szervezni?

Legyünk már zöldek!!! Írjunk Ádernek?

2021. aug. 22. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Szervezz tüntetést de komolyan..ennyire nem unatkozhataz
2021. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
59%
Mar csak 2 hetet kell kibirni, es ujra lesz suli...
2021. aug. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!