Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Állásinterjún milyen tesztekre...

Állásinterjún milyen tesztekre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Meg akarok pályázni egy Java gyakornoki pozíciót és kíváncsi lennék milyen tesztek szoktak lenni egy felvételinél. Neten már olvasgattam cikkeket de én arra lennék kíváncsi hogy az emberek mit tapasztaltak.

2021. aug. 24. 16:49
 1/1 anonim válasza:
Attól függ milyen cég, hány kör :)) Sokszor tesztelnek angol tudást, kérdezhetnek pár elméleti kérdést, adhatnak egyszerűbb helyben lekódolandó feladatot, adhatnak logikai feladatot, adhatnak otthon megoldandó feladatot. Kb ezek szoktak előfordulni. Nem mindegy mekkora cég, meg persze mennyire komoly a pozi. Ha felhívnak és nem mondják el maguktól akkor én mindig rákérdezek hogy az interjún mire lehet számítanom, szakmai vagy csak beszélgetős, hogyan készüljek. Sok sikert :))
2021. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!