Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csinálhat olyat a postás,...

Csinálhat olyat a postás, hogy beteszi az érkező dobozt (levél vagy csomag) a kapun, kerítésen belülre, amikor nincs otthon senki, hogy azt átvegye? Nem másnap újra meg kellene próbálnia a kézbesítést?

Figyelt kérdés
És a doboz tartalma 30-40 eFt értékű.

2021. aug. 25. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
64%

Az egyéb kérdésekben csinálhat.

Ha más szempontból érdekel, akkor a megfelelő kategóriába tedd a kérdésed.

2021. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem az egyéb kérdésekben csinálta, hanem a valóságban.
2021. aug. 25. 11:16
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Itt nincs olyan kategória, hogy "valóság".

De pl. van olyan, hogy jog, ha az a része érdekel.

2021. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem is a kategóriára írtam, hogy valóság, hanem a reagáltam az értelmetlen mondatodra.

Másrészt tudom, hogy nincs itt olyan kategória, hogy valóság, de szerintem, ha valaki segíteni szeretne, akkor válaszol bárhol, ha kötözködni akar, akkor kötözködik bárhol.


Nem azon múlik, hogy valaki tudja-e a választ a kérdésre, hogy az melyik kategóriában van feltéve. A segítő szándék sem a kategórián múlik.

2021. aug. 25. 12:07
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Ez most részedről kötözködés volt.

A szabályzat, amit aláírtál a belépéskor, úgy szól, hogy a megfelelő kategóriába kell tenned a kérdésed.

Ha a jogi szempontok érdekelnek, akkor a JOG kategóriába.

És tilos ugyanazt a kérdést több helyre tenni.

2021. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#5. Ideírtál az #1-es hozzászólásban értelmetlenséget írtál és ráadásul kötözködtél. Ha egy kategóriában felteszek egy kérdést, az nem jelenti azt, hogy kizárná azt, hogy lenne átfedés egy másik kategóriával és azt sem, hogy ha az egyéb kategóriában teszem fel, akkor ne lehetne rá bármilyen szempontból válaszolni!


Mielőtt feltettem a kérdést, szétnéztem a kategóriák között és nem találtam egyiket sem a kérdéshez passzolónak, ezért tettem az egyébbe - mivel ide olyan kérdéseket fel lehet tenni, aminek bizonytalan a kategória besorolása.


Tehát én nem szegtem meg semmilyen szabályzatot. Ráadásul te elkezdtél kötözködni.


Ha neked derogál az, hogy az egyéb kategóriában írj hozzászólást, akkor ne írj ide, ennyi.

2021. aug. 25. 13:24
 7/10 A kérdező kommentje:
És jól szétoffoltad a kérdésemet! Az a szabályzatellenes! Ha tudtad a választ, azt lett volna értelme megírni, nem pedig itt csinálni a feszkót.
2021. aug. 25. 13:25
 8/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha jól gondolom, akkor megcsinálta. És akkor nem kérdés, hogy csinálhat-e ilyet, mert megcsinálta.
2021. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 BlackSword ***** válasza:
100%
Igen, amennyiben belföldi sima levélről, elsőbbségi levélről, nemzetközi levélküldeményről van szó...
2021. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9. Köszi!
2021. aug. 25. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!