Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan lennék szebb?

Szerintetek hogyan lennék szebb?

Figyelt kérdés
Lány vagyok! Barna szemem van, nagyon világos barna hajam, de be festetem sötét barnára,a bőröm színe fehér, de most jelenleg kreol, a hajam olyan mintha be lenne gondoritve (alapbol) és kb derekamig ér, göndören, ki simitva, hosszabb, szerintetek, a kreol bőr illik jobban? Vagy a fehér, mármint barna hajhoz, es szemhez, igaz ezt igy nem tudjatok meg állapitani sehogy, csak így szerintetek.. melyik a vonzóbb, a feher? Vagy a kreol?
2021. aug. 25. 22:07
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem mindenképp az a szebb amelyik természetes. És hosszú távon a barnító dolgok úgyis csak tönkre teszik a bőrt ezért nem érdemes őket használni.
2021. aug. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Phuntzeekagylód szőrtelen?
2021. aug. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Én a kreolra szavazok, mert illik a szemedhez és a hajadhoz is.
2021. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Szerintem a fehér, azért is mert úgye az a természetes, más részt meg, szerintem amúgy szép a világos színű bőrszín. És, ahogy így elmesélted, hogy nézel ki szerintem szép lehetsz.
2021. szept. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a fehérre szavazok!
2021. dec. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!