Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gmailen hova küldi a képeket?

Gmailen hova küldi a képeket?

Figyelt kérdés
Sziasztok, fotózáson voltam és 1 hete és Aztmondta a fotós hogy max 1-2 nap és atkuldi a fotókat gmailemre. Vártam 4 napot és semmi. Beszéltem vele és Aztmondta hogy ő már atkuldte. Folyamatosan nézem de hát én nem kaptam semmit. Miert lehet ez? Gondolom nem át baszott a fotós..

2021. aug. 27. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha e-mailben küldi, ott lesz csatolmányként a levélben. Ha megosztja valamilyen tárhelyről, akkor egy linknek kell lennie a levél szövegében. Tehát üzenet mindig van, de előfordulhat, hogy rossz címzettnek küldte - elsőként ezt kell tisztázni vele, és rögtön kiderül (és akkor nem kell azon idegesítened magad és vadidegenektől megerősítést kérni, hogy biztos átvertek).
2021. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%

Nem lehetséges, hogy a képeket visszatartotta magának és engedélyed nélkül visszaél velük?

Ismered a fotóst, vagy egyszerűen valaki megállított az utcán, hogy fényképeket készítsen rólad?

2021. aug. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2, nem értek ehhez az iparhoz, de ha a fenyképész engedély nélkül használja őket, attól még miért ne küldhetné el az alanynak is?
2021. aug. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a spam mappában is, esetleg a promóció vagy közösségi mappákban.
2021. aug. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

3-as,

ez a személyiség jogainak megsértése lenne. Más az, ha tömeget fotóz valaki.

Egy külföldi barátom megkért, hogy készítsek fényképeket a budapesti utcáktól, pihenőhelyekről, óvódák, bölcsődék udvaráról stb.

Amikor az egyik óvoda udvarán fényképeztem a játszadozó gyerekeket, a tanító nénik egyike felszólított, hogy azonnal hagyjam abba a gyerekek fényképezését. Kérdésemre elmondta, hogy ez a gyerekek személyiségi jogainak megsértése, ezért tilos művelet. Azt is elmondta, hogy vannak, akik a fényképeket tovább adják gyerekkereskedelemmel foglalkozóknak, akik a nekik tetsző gyerekeket igyekeznek elrabolni. Mivel ilyen esetről én is hallottam, amikor külföldön éltem és ott hivatalosan közzétették, hogy senki a gyereket ne hagyja egyedül sétálni, mert autóval már gyerekrablás és ennek kísérlete is előfordult. A hirdetésben leírt autó azonnal eltűnt. Ennek tudatában bemutattam a pedagógusnak, hogyan tüntetem el a felvételt a gépemből. Szent lett a béke.

2021. aug. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Megneztem az összes mappában, és nem küldte sehova. A múltkor Aztmondta hogy elküldte. Tegnap is felhivtam, Aztmondta elkuldi akkor megegyszer. Azóta se semmi, és még tegnap este írtam neki messengeren, folyamatosan fent van és még sem nézi.

En nem ismerem a fotóst, de a barátnőm igen, mert ő ajánlotta, sőt ő intézte nekem az időpontot mindent.

Viszont ami aggaszt hogy ez ki van már fizetve. És nem is reagál

2021. aug. 27. 09:31
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Írjál neki, válaszoljon arra.

Nem került be nálad a spam mappába?

2021. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Ha az összes gmail mappában megnézted, és egyikben sincs, akkor hova küldhette?

A te gmail címedre, sehova.

"Gondolom nem át baszott a fotós..". Akkor nincs más lehetőség, minthogy a gmail baszik át. Vigyázni kell, mert tréfásak ezek az amcsi Google-s fiúk.

2021. aug. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!