Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak suli után...

Mit csináljak suli után itthon? Ti mit szoktatok csinálni?

Figyelt kérdés
kb 2-3 órára érek haza, tanulni még nem kell sokat és úgy érzem, hogy nem tudok majd semmit sem csinálni. gépezésen kívül arra gondoltam, hogy néznék valami sorozatot a tv- ben, de semmi olyat nem találtam ami érdekes lenne
2010. aug. 30. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Menj zeneiskolába, jár tömegsportra.

Nem kell állandóan tv, meg gépezni.

2010. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Segíts a házimunkában.

Menj el délutáni szakkörökre, sportfoglalkozásra.

Találkozz a barátaiddal és menjetek el sétálni, biciklizni.

Készíts előre szülinapi, karácsonyi ajándékokat.

Vállalj valami délutáni állást.

Használd a fantáziád.

2010. aug. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rajzolj, írj, olvass. Legyél a barátaiddal. Főzz, takaríts, rakj rendet. Ha van állatod, törődj vele. Ha van testvéred, vele is foglalkozz egy kicsit. Segíts a szüleidnek, ha kell. Sétálgass csak úgy egymagadban, és hallgass zenét. Amit csak szeretnél, az valóra válik, csak tedd is meg felé a lépéseket :)
2010. aug. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

én is 2-3 ra érek haza. megkajálok leülök gép elé meg tanulok olvasok megcsinálom a HF-t ha mindennel végeztem kimegyek a kutyával játszani stb.

ha péntek van akkor kimegyek osztályytársammal beszélgetni bicózni stb.

este meg tv-t nézek meg gépezek...

2010. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2010. aug. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is kb. 2-3 érek haza,de most ősztől fogok járni dobolni :D azt hiszem 5-6 kell majd menjek szóval hazajövök eszek megnézem a házit majd megnézzem,hogy kell-e tanulni ha nincs sok vagy egyáltalán nincs akkor leülök rajzolni :) és mindezek közben megy a gép meg a zene _:D



Szerintem te is menj sportolni vagy tanulj meg valamilyen hangszeren :)

14/l

2010. aug. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi

16L vagyok, barátaim a közelben nincsenek, máshová járok suliba, buszoznom kell, iskolában sincsenek nagyon barátaim, 1 barátnőm van, de ő vonattal jár haza minden nap

tesóim nagyrészt nincsenek itthon, nem sokkal kisebbek nálam, takarítani ma is takarítottam:) erre büszke vagyok, mert nem nagyon szoktam

állatom nincs, tudom, hogy nem foglalkoznék vele, ahhoz túl felelőtlen vagyok

lehet, hogy nem jövök haza majd rögtön suli után, hanem nézelődök majd egy kicsit

2010. aug. 30. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!