Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Albán-magyar házasság?

Albán-magyar házasság?

Figyelt kérdés
Van egy albán nemzetiségű barátom,feleségül akar venni,és gyereket is szeretne tőlem.Szerintetek belemerjek vágni ebbe a kapcsolatba?Ő Olaszországban lakik,elvált,van két gyereke Koszovóban... Én független vagyok,nincs gyermekem,sem baráti kapcsolatom.Mit tegyek???
2011. ápr. 4. 23:11
1 2
 1/18 anonim válasza:

Ne viccelj.


Élőben láttad már?


"Van egy albán nemzetiségű barátom...Én független vagyok,nincs gyermekem,sem baráti kapcsolatom."


Tehát konkrétan nem vagy vele egy párban, (nem jöttetek össze) és már feleségül akar venni? illetve gyerekeket?. Ez vicces. (Vagy csak Én nem tudom értelmezni az egészet.)

2011. ápr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
2011. ápr. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szia,igen,láttam már,ismerem,tartjuk is a kapcsolatot,egyenlőre neten és telefonon is.Nekem nincs gyerekem,tehát egyenlőre független vagyok,neki volt házassága,amiből született két gyermeke,de már elvált.Egyedül él Olaszországban.
2011. ápr. 5. 21:11
 4/18 anonim válasza:
Hát ha elvagytok együtt, akkor először is, mondjuk ha lehetséges költözz oda hozzá, vagy Ő hozzád. (Nem tudom hogy mennyire elmélyült a kapcsolatotok) Aztán még bármi ki sülhet belőle. Első lépésnek szerintem nem lenne rossz. Így meg is ismeréd Őt valójában. :) (A házassággal, meg a gyerekkel még várjatok. :) )
2011. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én házasodtam már más kultúrából származó emberrel. én tanúsítom, hogy rosszabb egy ilyen házasság, mint hasonló közegből származó emberrel.
2011. ápr. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
sziasztok,hát a gyermek az összejött,most hogy itt volt nálam,ő nem akarja most,azt mondta később szeretne,ha már jol megismertük egymást,akkor egyet igen,akar,de nem most.most mi legyen,vele,vagy nélküle?megtartsam igy is hogy ő nem akarja?
2011. ápr. 9. 22:21
 7/18 anonim ***** válasza:

senkiről nem akarok rosszat mondani, de balkáni ember volt a férjem. volt, hogy agyrázkódásig vert, gyalázatos lekezelő nyelvezettel beszélt velem, és a gyerekkérdést is úgy beszélte meg velem, hogy saját kezűleg tépi ki belőlem a gyereket, ha teherbe merek esni.

az albánok is durva világból származnak szerintem, tisztelet a kivételnek, mert biztos van.

hogy jutott eszedbe idegennel ismerkedni?

nem megbántani akarlak, hidd el, de én félnék egy déli keleti embert magamhoz engedni

2011. ápr. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

máris terhes vagy?

természetesen tartsd meg a gyereket, ő nem tehet arról, hogy már elkezdődött az élete, ugyanúgy élni akar, mint te.

ha nem akar gyerekkel együtt, akkor jobb is, ha szétmentek, csak rosszabb lenne neked is, a picinek is.

államok között meg gyerektartást perelni nem lesz könnyű

2011. ápr. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

kérdés az is, hogy Koszovóba küld-e gyerektartást, tartja-e a kapcsolatot a gyerekeivel? mert ha nem, akkor rólad, és a te gyerekedről ugyanígy nem fog gondoskodni.

a gyermeket tartsd meg, nincs jogod az élete felett rendelkezned

2011. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

Hát ezt elb*sztátok...


19/f

2011. ápr. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!