Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sikerült úgy elérni számotokra...

Sikerült úgy elérni számotokra nagyobb dolgo(ka)t, hogy közben el-eljárkáltatok bulizni? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A fenti kérdésem vonatkozik mind időre, mind pénzre.

Nektek sikerült úgy elérni a céljaitokat, hogy mondjuk heti 1x, vagy kéthetente 1x elmentetek valahova (koncertre vagy házibuliba, vagy csak csavarogni egy-két napra)?


Vaagy pedig amíg az ember dolgozik valami nagyobb terven/célon, addig jobb, ha nem megy sehova, max minimálisan (pl heti 1x városba beszélgetni valakivel, hogy ne csavarodjon be az egyedülléttől)?


Nektek hogy sikerült? Mi a véleményetek így utólag?


Előre is köszönöm.



2021. szept. 3. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze,az embernek mindig arra jut ideje amire szeretné.Érettségi alatt én dolgoztam mégis tudtam emeltezni 5 ösre és szünetekben állandóan járkáltunk az egyetemista haveromhoz
2021. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Előbb utóbb jó esetben kinövi (bár ez is emberfüggő) az ember az állandó mehetnéket. Sőt aki dolgozik, néha úgy elfárad, hogy valósággal megváltás ágyba kerülni. Ezt amúgyis neked kell eldonteni mi a fontossági sorrend. Nem tudom, hány éves de ha lesz párod, akkor nem fogsz becsavarodni.
2021. szept. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem kell hogy néha ki kapcsolódjon az ember, erőre kapjon és folytathatja tovább

Ugyan úgy el érhetsz bármit,minden akarat kérdése

2021. nov. 29. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!