Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az vagy milyen...

Mit jelenthet az vagy milyen "betegségre" utal? Az ha olvasok valamit és nem értem lehet hülye kérdés de elolvasom a mondatot a végén járok de már az elejére nem emlékszem. Minimum hatszor kell elolvassak akár egy rövid egy leckét is.

Figyelt kérdés

2021. szept. 3. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem figyelsz oda, máshol jár az eszed. Tanulás előtt kapcsold ki az agyad és nem, nem okostelefonon FB olvasással, vagy valami hasonlóval, hanem mondjuk bámulj ki az ablakon üres tekintettel, vagy ülj le a konyhában és igyál egy limonádét. Ha az olvasásra koncentrálnál, akkor tudnád, hogy mit olvasol. Amúgy én így olvasok könyvet, a lényeg megmarad, az agyam közben szunyókál.
2021. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell nagyon cifrázni: hülye vagy, oszt' kész. Valahogy vissza kellene vezetni ebbe a politikailag korrekt világba az "úgy hülye, ahogy van" fogalmat az értelmével együtt. Sokkal könnyebb lenne így élni.
2021. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Nem akarlak megijeszteni, de nekem is volt hasonló, sőt igazából még most is van. Alvászavar, depresszió, egyéb mentális probléma kezdeti tünete lehet. Sajnos orvosok nem fogják komolyan venni, azok csak azt veszik komolyan, akinek már leesett a karja. Hogy mit lehet tenni? Nem nagyon tudom, nekem a táplálkozásra kell odafigyelnem. Gyakran eszem hagymát, fokhagymát, az jó hatással van rám úgy általában véve is. Multivitaminok, C-vitamin is jó lehet, esetleg kefir, joghurt, de nem szabad túlzásba vinni. Illetve nekem a sörélesztő tabletta nevű dolog is, ami gyógynövényboltokban kapható, hatásos volt.


#2-es egy gyökér f*szfej, ne hallgass rá.

2021. szept. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szimplán fáradtság miatt is megeshet, esetleg stressz, vagy mint előttem írták, más mentális probléma.

Vitaminok, magnézium, halolaj kapszula segít az ilyenekben

2021. szept. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Ja, és a dohányzás is rossz hatással lehet az ilyen mentális problémákra. Nálam is ez volt.
2021. szept. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Igyekezz kikapcsolni az agyad és csak a szövegre koncentrálj.

Ha rájössz, hogy megint elkalandozott az agyad, másra gondolsz és nem a szövegre, szakítsd meg az olvasást (igyál egy pohár vizet, nézz ki az ablakon, menj WC-re...) aztán folytasd az olvasást.

Nem vagyok ebben szakértő.

2021. szept. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. <3
2021. szept. 9. 19:41
 8/9 anonim válasza:
Még valami. Javaslom az Enterol nevű készítményt, gyógyszertárban lehet kapni. Napi kettőt érdemes szedni, mondjuk étkezés után közvetlenül. Nem olcsó, de hosszú távon sokat segíthet.
2021. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8-as nagyon szépen köszönöm❤️
2021. szept. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!