Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Telekom miért kezdett el...

A Telekom miért kezdett el tegezni SMS-ben?

Figyelt kérdés
Kb. egy éve még magáztak. Nálatok is így van ez? Ez valami marketinges stratégiaváltás? Lassan kihalnak a boomerek, és az újabb generációk a kevésbé hivatalos hangot preferálják?

2021. szept. 3. 23:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem, az állandó „szerződési feltételeink megváltoztak” SMS-t magázva szokták küldeni, a mobilappban lévő egyenlegfeltöltős, szolgáltatásmegújítós üzeneteket tegezve. Lehet, hogy az app használatát inkább fiatalokból nézik ki.

(Egyébként szerintem évek óta nem olvastam el egy SMS-üket se, de most rávettél :D)

2021. szept. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még soha nem néztem meg, hogy melyik szolgáltató tegez és melyik magáz, de általánosságban feltűnt, hogy kezd terjedni a tegeződés, és én örülök ennek.
2021. szept. 4. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Idős vagyok, de nem botránkoztat meg, ha bárki is letegez, főleg az interneten. Személyes találkozás esete egészen más.
2021. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
72 éves vagyok, és a banktól kezdve az online vásárlások felületéig, értesítéséig, mindenütt tegeznek; rengeteg reklámban is. Ez egyszerűen így van, a kérdésed olvasásáig el sem jutottam addig, hogy figyelembe vegyem. Most is csak megállapítottam, és ennyi.
2021. szept. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy azon sem csodálkoznék, ha egyszer a jövőben teljesen eltűnne a magázás a valóéletből is. Régen még a szüleiket is magázták a gyerekek, manapság meg már egyre följebb csúszik ez a "tiszteletkorhatár". Más nyelvekben meg soha nem is volt ilyen, csak mi vagyunk ilyen különcök.
2021. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!