Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El lehet felejteni egy teljes...

El lehet felejteni egy teljes estét?

Figyelt kérdés

Egy barátom azt mondta hogy nem tudod teljesen elfelejteni az estét.

A story igazából annyi hogy túl sokat ittunk egy bulin aminek több részlete megmaradt de sok a homály. Ô pedig azzal nyugtatott hogy biztos nem csináltam semmi durvát mert hogy azt nem lehet teljesen elfelejteni. Igaz lenne?



2021. szept. 4. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudnád, hány estére nem emlékszem egyáltalán... De egyáltalán.
2021. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha 'GHB/Gina' kerul az italodba, akkor nem igen fogsz emlekezni semmire.
2021. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól hallottam, az egyik rocksztár azt nyilatkozta, hogy ő nem emlékszik a 80-as évekre...


Igen, kieshet nagy időtáv is, ha sokat iszol :)

2021. szept. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ozzy Osbourne nyilatkozta egyszer, hogy semmire nem emlékszik a kilencvenes évekből. Talán a kokain miatt.

Mondjuk az arcát elnézve szerintem már arra sem emlékszik, milyen nap volt tegnap.

2021. szept. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oh ilyen nekem is van, hogy nem emlékszem. Úgyhogy ja van ilyen, ha durva is csinálsz, arra sem fogsz emlékezni.
2021. szept. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!