Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » El fogják felejteni? Vagy...

El fogják felejteni? Vagy lesz valami baj?

Figyelt kérdés

Tudom hogy elrontottam. De az volt hogy azt akartam hogy egy barátnőm béküljön ki egy fiúval. Ezért azt hazudtam hogy a fiú szerelmes valakibe. Szerintetek Szeptemberig elfelejtik azok az emberek akik megtudták a hazugságom?

Jah, nyári szünet van.

16L



2015. jún. 29. 01:59
 1/1 Duenna ***** válasza:
Talán jobb lenne tisztázni a barátnőddel, hogy valójában jót akartál, de sajnos rosszul csináltad. Így meg fog bocsátani a barátnőd, de ha nem tisztázod, akkor azt hiszi, hogy tudatosan és akarattal rosszat akartál neki. "Bocsi, ne haragudj, hülyeséget csináltam, csak neked akartam jót, de ez rosszul sikerült, máskor ilyet nem csinálok." Szóval valami ilyesmi. Hidd el, neked is könnyebb lesz az egész, és túl leszel rajta.
2015. jún. 29. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!