Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan találjam ki az aláírásom?

Hogyan találjam ki az aláírásom?

Figyelt kérdés
Raktárosként dolgozom,ahol egy csomó szállító,és áru átvételi lapot kell majd aláírnom.Jelenleg nem én csinálom ezeket,mert kezdő vagyok,de nekem is kell majd.Nagyon sok idő lenne az ha 20 lapon kiírnám a teljes nevemet,de nem tudom hogy akkor mit írjak rá.Akik egy mozdulattal írnak alá,és húznak egy "firkát" ők mit írnak?A nevüket?Hogy kell signo-t írni?

2021. szept. 4. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szignó: lehet akár a monogramod, akár egy tetszőleges firka, amit begyakorolsz hogy álmodból felriasztva is menjen.
2021. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%

1.

Egy tetszőleges firka is lehet aláírás?Ha eddig mindig ugyanúgy írtam alá(folyóírással a nevem szépen) attól még változtathatok bármelyik percben?

2021. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2: akár egy kisegér is lehet a szignód. Lehet akár nyolcvan féle szignód is. Nincs hivatalos, törvényi előírás.

Viszont legyen konstans egy adott helyen, a kérdező példájánál maradva egy adott papírt mindig ugyanúgy illik aláírni, szignózni, hogy szükség esetén egyértelmű legyen, ki a dokumentum kiállítója.

De nyugodtan rajzolhatsz a munkahelyeden kisegeret, a postán nyuszifület, a segíly átvételekor pedig a szomszéd monogramját.

Az a firka a te kézjegyed.

Az aláírás pedig nem szignó.

2021. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szignó és aláírás közt mi a különbség?

Szignót mely esetben nem lehet használni?

2021. szept. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem begyakorlom gyorsan leírni a nevem,mert nincs semmi ötletem hogy mit találjak ki😂
2021. szept. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!