Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan “jöhetek” bele az életbe?

Hogyan “jöhetek” bele az életbe?

Figyelt kérdés

Gondolok itt például arra, hogy egyedül (szüleim nélkül) elmenni ügyeket intézni, egyedül bevásárolni, és tényleg kicsit önállósodni, mint egy normális felnőtt ember.


Annyira tudatlannak érzem magam ,és változtatni szeretnék.

Segítségeket előre is nagyon köszönöm!


19/L



2021. szept. 5. 11:27
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Közrejátszik, hogy félénk típus vagyok és eléggé bátortalan is. Magabiztosságom nincs a helyén, ha beszélnem kell egy “nagyobb” emberrel elkezdek kapkodni és dadogok, vagy épp félre beszélek.
2021. szept. 5. 11:29
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyira érzem hogy valtoztatnom kéne, de nemtudom hol és hogyan álljak neki.
2021. szept. 5. 11:30
 3/12 A kérdező kommentje:
Egy senkinek érzem magam ez miatt.
2021. szept. 5. 11:32
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan “jöhetsz” bele az életbe: egyedül (szüleid nélkül) elmész ügyeket intézni, egyedül bevásárolni, és tényleg kicsit önállósodni, mint egy normális felnőtt ember. "Annyira érzem hogy valtoztatnom kéne, de nem tudom hol és hogyan álljak neki." Hát így.


1. Legelőször bemész egy boltba, és veszel magadnak egy tábla csokit, a bátorságodat megjutalmazandó :) ! A többi már könnyebben fog menni.


2. Leírom a varázsszavakat: Elnézést, most vagyok ebben a hivatalban először. Elmondaná nekem, hogy ha X dolgot el szeretnék intézni, annak mi a megfelelő módja?


Ez egy önmagát gerjesztő folyamat, egyik siker hozza a következőt.

---

A szüleid túlféltettek, igaz?

2021. szept. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem féltettek túl, csak sosem voltam még ilyen helyzetekben..
2021. szept. 5. 12:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

12:15-ös vagyok


Hát, akkor valahol el kell kezdeni. A csokivétel jó lesz első feladatnak.


Valahol egy tábla Milka/Boci/Schogetten/Tibi vár téged... :)

2021. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm !😊 Meg lesz!!😜
2021. szept. 5. 13:05
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Menj magadnak vásárolni valamit (csokit), de hívjad el egyik jó barátnődet is. Jó lesz lelki támasznak.
2021. szept. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam mint te, kérdező, de elköltöztem munka miatt és muszáj volt összeszenbem magam. Először pont egy fontos ügyet kellett elintézbem a költözés miatt, elmentem az okmányirodába, de belépni már nem mertem úgyhogy vissza mentem a lakásomba 😁 de aztán vettem egy nagy levegőt és mégis elmentem, utána már csak .agamkn röhögtem hogy korábban visszafordultam mert tök egyszerű volt 😁 ha rászánod magad fog az menni
2021. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell lepned a komfort zonadbol es ha nem lesz aki helyetted ezeket megcsinalja kenytelen leszel te. Koltozz el otthonról ha vege sulinak es megleped mindezt egy par bap alatt.
2021. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!