Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Beperelhetett? Szóval a...

Beperelhetett? Szóval a következő üggyel kapcsolatban szeretnék segítséget kapni.

Figyelt kérdés

Múlt hónapban igénybe vettem az egyik közösségi média oldal egyik felhasználója által kínált szerencsejáték tippek szolgáltatást.

Jónak tűnt , plusz elég hülye is voltam így rá írtam, hogy érdekel.

Az ár 15000 volt 7 nap minden nap 1 tipp ,gondolom sokaknak ismerős .

Ő úgy hírdette magát 100%-os tipp ,persze 2 nap után kiderült , hogy nagyon gyengék .A 3.nap eldöntöttem , hogy visszakérdez a pénzem ha nem is az egészet csak egy részét .


Először beleegyezett ,hogy visszaküldi a pénzem , 1 óra után sem történt meg de 10 percenként megkérdezte ,hogy megérkezett e?


Majd másnap arra hivatkozva ,hogy már letöltöttem 2 napot ,így csak 8000et küld vissza .Ebbe is beleegyeztem .

Nem jött meg ,de mondta ,pár nap lehet, mire megjön ,még mindíg nem jött meg .


Én mivel PayPal on küldtem

Persze ilyenkor mindent hozzá ad a PayPal a nevemet a címemet mindent.


Mivel én vissza igényeltem ő megfenyegetett , hogy mivel kaptam 2 nap szolgáltatást neki ilyen alapon jár ez , be fog perelni ,ami nekem fog 280000-1000000 Ft-ba kerülni . Mivel tudja a lakcímem és a nevem nincs nehéz dolga be tudna perelni ,van erre bármi esély ,hogy ő ezt meg is tette


Utó irat

Ő teljesen névtelen én nem tudom beperelni

Amikor már nyilvánvalóvá vált ,hogy nem adja vissza a pénzt letiltott.


A pay Pal gmailemen fenyegetett meg!



2021. szept. 6. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel kétszer ugyanazt a kérdést?
2021. szept. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:

Legjobb védekezés a támadás. Nem fog beperelni, nincs jogalapja, csak ezzel a fizetést akarja elkerülni. Mellesleg névtelenül nem tud beperelni.

Viszont arra készülj fel lelek ideg, hogy a pénzt elbuktad.

2021. szept. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Számlaképes szolgáltatást nyújt? Nem? Döbbenet!


Dehogy fog beperelni, lehet 400 km-re lakik, egy csicskalángos kiosztásáért nem fog addig utazni. De ha igen, lehet ő fog kapni egy löfföst, akkor meg nagyon megérte annyit utaznia.

2021. szept. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!