Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A polgárőrséges pályázatok...

A polgárőrséges pályázatok melyik nagy pályázati kategóriába sorolhatóak be?

Figyelt kérdés
Pályázati munkákat keresek, de nem tudom hogy az ilyen fajta pályázatokat melyik kategórián belül keressem. Nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2021. szept. 7. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Pontosan mit is keresel?
2021. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Pénzügyi és számviteli ügyintéző vizsga anyagához tartozik egy projektmunka, és ahhoz meg van határozva hogy milyen pályázati anyagokat lehet keresni. Itt gondolok a Széchenyi 2020ra, az Európai Területi Együttműködési Programokra, a Közvetlen Brüsszeli Forrásokra, a Fejlesztési Programokra, és az Európai Területi Együttműködésekre. És mivel polgárőr vagyok, és vannak nyertes pályázataink, így jó ötletnek tűnt ezek felhasználásával egy projektmunkát összehozni. És az a dilemmám, hogy mivel ezek az Országos Polgárőr Szövetségen keresztül kerültek megnyerésre nincs róla adatom, hogy honnan származik a pályázat.
2021. szept. 7. 19:26
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolok itt olyan pályázatra, amin keresztül a felszereléseket kaptuk, az EDR rádiót és a többit. Csak nem tudom, hogy az ilyen non profit szervezeteket hova sorolják be a fent megadott kategóriákba. Vagy hogy egyáltalán oda való e
2021. szept. 7. 19:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Na így már érthető a kérdés. Most nem tudok írni, de írj privátban és holnap írok ezzel kapcsolatban.
2021. szept. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Általában specifikus (egy-egy minisztérium, rendőri szervek írnak ki specifikus pályázatokat), vagy a NEA (Nemzeti Együttműködési Alap kifejezetten a civil szervezeteknek való pályázatok). Ezek egyike sem a felsorolt "nagy kalapok".
2021. szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor puff... Nagyon szépen köszönöm a választ!
2021. szept. 8. 06:01
 7/9 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam meg hogy teljesen mindegy hogy milyen pályázat csak uniós pénz legyen benne.
2021. szept. 8. 11:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Melyik suli képzésére jársz?
2021. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hatvanban a Széchenyibe
2021. szept. 8. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!