Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Közterület felügyelt vagy...

Közterület felügyelt vagy Polgárőrség kiket tiszteltek jobban? Sok haverom mondta hogy tegyem itt föl a kérdést nem vagyok egyiknél sem tag én pártatlan vagyok de ha kell akkor polgárőr mert ők ingyen kint vannak rossz időjáráskor is ti jöttök?

Figyelt kérdés
2015. jan. 23. 12:09
 1/1 anonim válasza:
Mint polgárőr, válaszolok oly régen feltett kérdésedre. Az idők változnak, viszont egy megmarad: akik a biztonságért felelnek, az ember életekért, és a többi társaiért, ők hivatásból végzik munkájukat, valaki önkéntesen pénzt nem várva, valaki pedig egy kis jövedelemért. Még mielőtt polgárőr lettem volna tiszteltem minden ilyen embert. Engem a hivatás vonzott, és egy napig nem bántam meg. Vannak akik nem nézik jó szemmel, mondván ingyenélő senkik vagyunk... Tisztelni kell mindenkit akik kint vannak esőben, jó időben, hogy Titeket védjen és segítsen. Tudjátok, figyelünk és védünk, de legfőképpen megpróbálunk biztonságot varázsolni a hétköznapokba!
2021. szept. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!