Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Juhika :D Végre regisztráltál:...

Juhika :D Végre regisztráltál:D Nyomjál nekem ide egy választ. Várod az iskolát?

Figyelt kérdés
:D:D:D
2010. aug. 31. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mint mókus az erdőtüzet.
2010. aug. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
nagyon -.-
2010. aug. 31. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hmm.. Köszi amúgy a válaszokat! Igaz nem nektek írtam de örömmel tölt el ha más is válaszol!:D Amúgy meg én is úgy várom kb ahogy ti..xD
2010. aug. 31. 00:18
 4/5 anonim válasza:

Ez a Juhika én vagyok úgyhogy más nem írhat ide xD (tényleg én vagyok...)

Amúgy meg annyira várom h a Juditot is felszúrnám (egy nagy karóra...)

2010. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Amúgy meg igen, nagyon várom az iskolát! Eme csodálatos, fantasztikus épületben olyan tudás birtokába juthatunk, amivel 100 oldalas fogalmazásokat kell írnunk a tündének. A tanárok barátságosak, a kedvencem gyulabá alias séró báró, aki olyan szépen beszél lassan és annyira imádnivalóan meleg, hogy azt el sem tudom mondani.

Összefoglalva: Az iskola fos!!!

2010. aug. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!