Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki vásárolt MBT cipőt, a...

Valaki vásárolt MBT cipőt, a MBT cipő féláron csomagküldőn? Bankkártyával előre kell fizetni, valakinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata? Kérem, ossza meg velem!

Figyelt kérdés

2021. szept. 8. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamu oldal, és azt azonnal látnod kell:

- nincs impresszum, nem derül ki az eladó kiléte sehonnan

- nincs konkrét ászf sem adatvédelmi tájékoztató

- irreális árú és indokolatlanul olcsó termékek

- sablon webshop motor kitöltve néhány termékkel, amit bárki létrehozhat

- nagyon tipikus az 57-60 ezer forintos ártól számított ingyenes kiszállítás, holott ez a magyar webáruházak árszabásától jelentősen eltér, és ennyire magas határt nem szoktak megadni

- Te Sem Gondolhatod Komolyan, Hogy Aki Ilyen Alakban Fogalmazza Meg A Szövegeit, A Mögött Valós Személy És Konkrét Cél Van (Tehát Szándékosan Ilyen), Véletlen Sem Egy Robottal Fordított Sablont Olvasol


Remélhetőleg nem rendeltél innen, és semmilyen hasonló helyről, ahol ennyire ordít róla, hogy átverés. Ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem az. Cipők féláron pont ilyenek.

2021. szept. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Piperin válasza:

Nekem is megtetszett az egyik cipőjük kb.25.000.-ért (50%), aminek nagyon megörültem.

[link]

Aztán láttam mindezt a sok furcsaságot amit az előttem hozzászóló is leírt, amiből a legdurvább, hogy azt sem tudni milyen cég áll mögötte. Vajon kinek fizetném ki a cipő árát és a közel 5.000.-Ft szállítási díjat?

Hogyan érvényesíthetném a 30 (14) napos visszaküldést vagy a jótállást?

Fájó szívvel törődtem bele, hogy ez minden valószínűség szerint kamu.

Írtam az "ügyfélszolgálatnak", feltéve az összes kérdésemet. Meglátom jön-e válasz.

2022. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 MJozsi44 válasza:

Akkor ez is valami ilyesmi lehet


[link]

2023. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!