Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ciki az mbt cipő?

Ciki az mbt cipő?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok. Az ortopédián a lúdtalpamra nem írt fel az orvos betétet, hanem azt mondta hordjak mbt cipőt, az sokkal jobb.

Biztosan kényelmes, ésnkipróbálnám. De valamiért azt érzem ciki, megnéznének emiatt.. Én csak időseken láttam eddig, meg anyám pasiján, aki mondjuk 50 éves...

Mit gondoltok?


2017. jún. 21. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, és baromi kényelmes, de azt nem értem, miért nem írtak fel neked egy jó talpbetétet. Mbt-t nem hordhatsz állandóan, mindenhova, de a talpboltozatodat meg emelni kell. Szóval szép, szép az Mbt, de kell mellé egy talpbetét, amit áttehetsz más cipőbe.
2017. jún. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Eén sem értem, elég bunkó orvos volt egyébként. Még az idős nénivel is, hallottam az öltözőből.

2017. jún. 21. 12:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress fel egy másikat a leleteiddel.
2017. jún. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el másik orvoshoz.

Nem jó erre az mbt. Ráadásul nem is egészséges azt hordani folyamatosan. Nagy divat volt kb. 10 éve, sokakat bebolondítottak vele, de hülyeség.

2017. jún. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miert ne lenne jo az mbt?

Koztudott, hogy ami amerikabol jon az csak jo lehet!

Ebben az orszagban meg mindenki amerikanyalo , tehat ezt is lehet viselni vigan...

2017. jún. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én cikinek éreztem, öregesnek, de az tény, hogy a derék- és talpfájásom elmúlt tőle és a lúdtalp is enyhült. Nem kényelmes, hanem pont az a lényeg, hogy dolgoztatja az eltunyult izmokat, míg a betét csak ellustítja őket. Aztán a gyártó is rájött, hogy nyanyás-papásak a modellek, úgyhogy vékonyabb talpú verziókat is készítettek. Azt is hordtam, de az meg nem hat úgy. Amúgy már kifutóban van az mbt, úgyhogy kilós turkálóban is simán lehet eredetit kapni. Én itthon szoktam felvenni, kellemes izomlázat csinál.
2017. jún. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj másik orvoshoz. Az orvossal folytatott beszélgetés konzultáció, ahol meghallgatsz egy szakvéleményt és megegyeztek a kezelésben. Ha talpbetétet akarsz és az szakmai szempontból megfelelő megoldás, akkor nincs joga felülbírálni téged. Vannak olyan kommunizmusban nevelt vén orvosok, akik a páciens főnökének képzelik magukat.
2017. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat!
2017. jún. 21. 19:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan "szakvéleményt" mondott az ortopéd orvos, hogy menjek, vegyek magamnak talpbetétet. Mikor visszakérdeztem, hogy milyet javasol, azt mondta, olyat vegyek, ami nekem megfelelő, de többet nem tud segíteni, és ne tartsam fel.
2023. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!