Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudom befizetni a Vodafone...

Nem tudom befizetni a Vodafone számlámat van még így valaki rajtam kívül ? Telefonon se lehet őket elérni .

Figyelt kérdés

Már SMS-t múltkor sem kaptam arról hogy sikeres a befizetés. Most meg már számláról se SMS sem pedig e-mail nem érkezett. Az alkalmazás nem enged be. Új jelszót kértem hátha el felejtettem vagy nem tudom. Azt sem kaptam.

Hiába hívom őket nem veszik fel a telefont mert sok a hívásuk.


Ilyenkor mi van? Hogy fizessem be. Nem tudok be utazni személyesen és holnapig be kell fizetni.


2021. szept. 9. 14:02
 1/7 anonim ***** válasza:

"Most meg már számláról se SMS sem pedig e-mail nem érkezett"

Akkor mit akarsz befizetni?

Egyébként már több mint egy hónapja b@szakodnak az átállással, én nem rég kaptam meg a múlthavi számlámat.

De gondolom ilyen e-mailt te i kaptál.

"Változások a számlázásban

Felhívjuk figyelmed, hogy előfordulhat, hogy az átállással összefüggésben aktuális havi számládat, számlázási gyakorlatunktól eltérően későbbi időpontban kézbesítjük, azonban erre figyelemmel ilyen esetben a fizetési határidőt is meghosszabbítjuk. Az aktuális fizetendő összegről és annak fizetési határidejéről SMS-ben, valamint e-számla esetén e-mailben is értesíteni fogunk. Tájékoztatunk, hogy a korábbiakkal összhangban az eszamla.vodafone.hu felületünk az átállással megszűntetésre került, korábbi számláidhoz azonban a továbbiakban is hozzáférést biztosítunk, az ezzel kapcsolatos további információkért kérjük látogass el oldalunkra"

2021. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem kaptam semmit épp ezaz. Direkt megnéztem. Mikor be fizettem előző hónapban még igazolást sem kaptam mint szoktak küldeni utána kb 5 napra.
2021. szept. 9. 14:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mostmár tudod mi a teendő.
2021. szept. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én tegnap felhívtam a 1270et, azt mondta az automata, hogy később kapok majd számlát és nem fognak késedelmi díjat felszámítani.
2021. szept. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nem sikerült egyből azt mondták a telefonba vagyis az automata hogy sok a hívás és hívjam később őket . Utána letojtam. Akkor nem csak én vagyok így
2021. szept. 10. 12:53
 6/7 anonim válasza:
Kicsit várj ezután a be mondás után, aztán belekezd az automata, hogy késnek a számlákkal. A lényeg az, hogy majd küldik később, nem lesz késedelmi díj, meg semmi.
2021. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben van.Akkor nem baj így
2021. szept. 10. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!