Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejárt a személyim?

Lejárt a személyim?

Figyelt kérdés

2020.július 27-én járt le a személyim,viszont a vírus helyzet miatt meghosszabították egyes lejárt okmányok érvényességét.

Valahol azt olvastam,hogy ezzel a lejárati dátummal nem esik bele a meghosszabbítottak közé és érvénytelen.

Esetleg valaki tudna segíteni hogy pontosan hogy van ez?


2021. szept. 9. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

60 nap volt a hosszabbítás.

Nekem most járt le, biztos ami biztos inkább megcsináltattam, mert elfelejtem.

Mivel utoljára járvány helyzet nélkül is megszívtam, csak harmadszorra sikerült megejteni, így egy hónapja foglaltam időpontot az okmány irodába.

Egy hét alatt meglett, aztán szembesültem vele, hogy hijnye, hát ehhez kell új veszettségit is csináltatni, mert ha valaki kórházba kerül, még én sem fogom tudni meglátogatni.

Kiderült, hogy automatikusan küldenek másikat, mert előtte anyáztam, hogy a kötelező hülyeségük miatt fizetnem kell, aztán anyáztam, mert ugyan bár okmánycsere miatt kértem változást a rendszer minden áron csatoltatni akarta az orvosi igazolást a védettségi szintről.

Csevegtem egyet egy ügyintézővel, aki tájékoztatott, hogy a kormány hivatal tájékoztatója erre már nem érvényes, két héten belül megkapom.

Megsimiztem a buksim, hogy az utalás részt nem intéztem előre, hogy csak csatolni kelljen, majd megállapítottam, hogy úgy sz@r a rendszer ahogy van.


Válaszolva kérdésedre, igen, érvénytelen, de időpont foglalás nélkül ne indulj el, nem érdemes.

2021. szept. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az alábbi plakátokat tették ki a Kormányablakokra:

[link]

Igen, a 2021. július 3 és november 4. közötti okmány lejárt.

2021. szept. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!