Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha megtámadnak vissza támadhatok?

Ha megtámadnak vissza támadhatok?

Figyelt kérdés

A fülembe jutott, hogy exem és a barátja meg akar verni

Na már most. Én 19, exem 16, a palija kb 20 éves

Ha ketten rám támadnak vissza támadhatok?



2021. szept. 13. 15:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
miért akarnak megverni?
2021. szept. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

[link]


Google a barátod…

2021. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Először nőjjetek is fel. A dologban amúgy is van egy kiskorú személy, de úgy látom ti is csak jogilag vagytok felnőttek.

Másodsorban pedig azt vágod, hogy 2021 van, nem 1981? Ha téged konkrétan meg akarnak támadni, fizikálisan veszélyben van a testi épséged, pontenciális bántalmazásnak vagy kitéve, ne adja Isten még meg is fenyegettek téged, akkor nem elkezdesz bokszolni, mint valami ukrán roma, hanem felszólítod a kiskorú exed és a 20 éves pasiját, hogy rendőrségi ügy lesz a dologból. Ha pedig a felszólítás ellenére is meg akarnak támadni, mint valami rossz akciófilmben, akkor szépen megteszed a feljelentést és abban a pillanatban vége is a veszélynek. Ha elkezdesz ott verekedni a 16 éves kislánnyal és a 20 éves gyökér csávójával, akkor nem lesz itthon olyan ügyész, aki téged ne vonna ugyanúgy felelőségre, mint őket. Ez ma már nem az utcai bunyók kora, haver! Hol élsz? Csak trollkodás a kérdés?

2021. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

3-mast hagyd rá.

Simán megverheted őket,mivcel 14 évestől már lehet büntetni,vagyis ha 2-en rád támadra max ki ko-zod.

De végkép nem használhatsz bicskát(ha ők se).

De amúgy 3-mas,google az barátod,hogy mi az önvédelem.

Amúgy miért is akarnak megruházni?

2021. szept. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, simán verd meg őket. Ez teljesen alap és magától értetődő. Verj le egy 16 éves kislányt és a 20 éves vadbarom csávóját egyszerre. Ez így működik! Ha rád támadnak ketten, akkor bumm-bumm, mindkettőt egyszerre sorozd meg. Simán menni fog, tök életszerű! Annyi mondjuk, hogy ha bicskát használnak, akkor amúgy meghalsz, ha nem te szúrod le őket hamarabb. Ennyi, 2021-ben így rendezzük a konfliktusokat, mint a borsodi cigányok.

Én azért inkább azt javaslom, hogy ne kezdj el velük fizikai atrocitásba bonyolódni, mert ha valami nem jól sül el, akkor nagyon pórul jársz, mind jogilag, mind "orvosilag". Persze ha úgy jön ki a dolog, hogy a hosszú-hosszú eljárás végén téged felmentenek, mert jogosnak bizonyult az önvédelem, akkor sem hiszem, hogy kedved van heti szinten rendőrségre és bíróságra járogatni, kihallgatásra, szembesítésre és egyebekre.

Ha megtámadnak, akkor nyilván védd meg magad, minden áron, ne hagyd magad! De én azt tanácsolom, hogy intézd úgy a dolgokat, hogy ne jusson el a konfliktus ebbe a fázisba, mert az onnantól szép kis lavina lesz.

2021. szept. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ugyebár szakítottunk exemmel

A pasija a volt haverom

A hátam mögött elhordtak minden szarnak, én meg leírtam nekik a véleményem róluk

Tömören ennyi

2021. szept. 13. 16:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Na ezért aztán rohadtul megéri bunyózni. Ez aztán megér bármilyen rendőrségi ügyet. Ugye nem vagytok romák? Ugye nem vagy troll?

Inkább engedd el ezt a dolgot. Menj ki a friss levegőre, amíg jó idő van, és élvezd az életet! Tanácsold ugyanezt az exednek és az ősember pasijának is. Tiltsd le őket minden platformról, és lépj túl a dolgokon. Szerintem egy-két nap alatt magától lecsitulnak a kedélyek, most csak egy kicsit belelovaltátok magatokat a saját proliságotokba.

2021. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már 5 hónapja szakítottunk

Le vannak tiltva

Én már túl léptem rajtuk. Nem akarok tőlük semmit, csak hogy hagyjanak békén

2021. szept. 13. 16:22
 9/11 anonim ***** válasza:

Trollszagot érzek.

Ha zaklatnak, fenyegetnek és minden bizonnyal veszélyben érzed magad, illetve biztos vagy abban, hogy nem fognak leállni és meg fognak téged támadni, akkor tényleg menj szépen a rendőrségre. Ha pedig nincs ilyenről szó és ez csak egy kis megszokott suttyó kakaskodás, akkor ne is foglalkozz vele, majd elmúlik.

2021. szept. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki lepontoztak.

OLvassátok el hogy mi az önvédelem!

Ne legyetek ilyen értelmi fogyik,ha 2-en elkezdenek verni,akkor simán vissza támadhat,akkor is ha 13 éves támad meg egy 17 bévest!

[link]

5

Meg egyébként is,mi közze hogy borsodi cigányok között meg az önvédelem között?

Ja,mint ha magyarok nem verekednének....

Amúgy azt ajánlom hogy fenyeges meg feljelentéssel,és tilsd le őket.

2021. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!