Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy gumilövedékes pisztoly...

Egy gumilövedékes pisztoly mennyire hatásos, ha esetleg megtámadnának vagy kirabolnának? Milyet érdemes venni? Mennyiért? Viselésről is szeretnék érdeklödni!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok ,nagyon sokkat járok este és itt tele van cigányokkal ez a megye.Jah és már kiskorom óta mindig csak engem találnak meg valahogy és ez lenne a leghatásosabb szeeintem (de ha van jobb irjátok le) Meg ahol tanulok egy elég “bünözős” város,Hogy tudnám beszerezni?

2019. jan. 8. 17:58
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Jah és nagyon érett vagyok.Köszi a válaszokat! Létszi ne hordjatok le!!
2019. jan. 8. 17:59
 2/12 A kérdező kommentje:
Jah ne kövezetek meg hogy nem googléba keressem,de itt legalább tapasztalt emberek irnak és nem vezet férre egy oldal!
2019. jan. 8. 18:02
 3/12 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=cvnQheSK7Iw


https://www.youtube.com/watch?v=gsX97c7J4F0


https://www.youtube.com/watch?v=WX5xoCAnd6k


De ezzel célozni kell, drága és hangos! SOKKAL jobban jársz, ha van nálad 2-3 paprika spray, 1 a jobb és 1 a bal kézbe!

2019. jan. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nyilván fejleszteném magam ez természetes,de én ehhez ragaszkodok,lehet beszerzek egy paprikát! És a gáz riaztó milyen? Köszi a választ!!
2019. jan. 8. 18:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Másik nagy kérdésem mennyire hasonlitannak az élesre anyaghasználatban?Jo lenne a tudat hogy nem egy játék pisztoly van nálam idézőjelbe hanem egy télleg kicsit tekintélyt parancsoló eszköz.
2019. jan. 8. 18:23
 6/12 anonim ***** válasza:

16 evesen se gumilovedekes, se gaz-, se riasztopisztolyt nem kapsz. Paprikaspray jo otlet lenne, ha nem minden nap ott kene jarnod es masnap ugyanazokkal a cigokkal talalkoznod.


Marad a futas, mint fegyver, az a leghatasosabb.

2019. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ne viccelj! Akkor meg is vehettem a síromat ennyi erővel,ha csak a futás van.
2019. jan. 8. 18:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó ennyire nem komoly,de sosem lehet tudni!
2019. jan. 8. 18:35
 9/12 A kérdező kommentje:
De akkor se normális megalkuvonak lenni és futni!
2019. jan. 8. 18:36
 10/12 anonim ***** válasza:

Hali! Nos van pár eszköz számodra is, de mivel 16 vagy, sajnos elég korlátozottak a dolgok. Először is, vehetsz nyugodtan gázspray-t (nem paprika) CS, vagy az új orosz hatóanyagú (CR) típusút, ugyanis paprika (OC,PV) hatóanyagút sajnos abszolút nem szabad legálisan viselned. Otthonvédelemre vehetsz persze nyugodtan azt! A gáz-riasztó fegyver már más tészta. Venni vehetsz 16 évesen is, ugyanakkor ahhoz hogy utcára vihesd töltött állapotban, már viselési engedélyt kell kiváltani. Ezt csak 18. Életévét betöltött, büntetlen előéletű Magyar állampolgár kérhet. (Gumilövedékkel abszolút tilos utcára vinni)

Magyarul neked jelenleg a gázspray marad legális alternatívaként viselésre.

20g töltőtömeget nem meghaladó, OC (paprika) hatóanyagot nem tartalmazó típusok jönnek szóba.

Pl: Defenol CS, Extreme CR stb. A gagyi CN, vagy az 1500ft-os "bodyguard" ammóniás szarokat kerüld.

Remélem segítettem. Ha lenne kérdés még, írj nyugodtan.


Üdv.

2019. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!